REMONT W CELU UTWORZENIA MDS - WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W KALETACH W CELU UZNANIA GO ZA MIEJSCE DORAŹNEGO SCHRONIENIA
MIASTO KALETY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00313335
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 15:46
- Lokalizacja
- Kalety, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-efb36cac-67c7-4d4a-8f87-9938c5b40dfb
- Identyfikator
- 6452509863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313335 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT W CELU UTWORZENIA MDS - WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W KALETACH W CELU UZNANIA GO ZA MIEJSCE DORAŹNEGO SCHRONIENIA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALETY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398706
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury, 2
1.5.2.) Miejscowość: Kalety
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-660
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 352 76 30
1.5.8.) Numer faksu: 34 352 76 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kalety.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kalety.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-efb36cac-67c7-4d4a-8f87-9938c5b40dfb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT W CELU UTWORZENIA MDS - WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W KALETACH W CELU UZNANIA GO ZA MIEJSCE DORAŹNEGO SCHRONIENIA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efb36cac-67c7-4d4a-8f87-9938c5b40dfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006121/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont w celu utworzenia MDS - Wykonanie remontu pomieszczeń budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu uznania go za Miejsce Doraźnego Schronienia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288135
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZBM.271.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Remont w celu utworzenia MDS - Wykonanie remontu pomieszczeń budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu uznania go za Miejsce Doraźnego Schronienia”.
Zadanie realizowane jest w ramach ,,Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” przyjętego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541).
Inwestycja polega na remoncie pomieszczeń piwnicznych budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu utworzenia w celu uznania go za Miejsce Doraźnego Schronienia. Niniejsze zadanie w swym zakresie obejmuje m.in.:
prace remontowo-budowlane posadzki, otworów drzwiowych wewnętrznych, ścian i sufitów, istniejących rurociągów i okablowania, klatki schodowej, drzwi wejściowych i ewakuacyjnych,
prace remontowo-budowlane części sanitarnej - zaplecza sanitarnego, zabezpieczenia istniejących instalacji sanitarnych, systemu ogrzewania, systemu wentylacji,
prace remontowo-budowlane instalacji elektrycznej pomieszczeń doraźnego schronienia, pomieszczeń ewakuacji oraz instalacji przeciwpożarowych,
dostawa oraz montaż 8 kpl. łóżek piętrowych stalowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: projekty techniczne oraz przedmiary robót stanowiące załącznik nr 9 do SWZ – dokumentacja techniczna do niniejszego SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:1) Zgodnie z art. 260 ww. ustawy, O unieważnieniu postepowania o udzielenie zamówienia zamawiający zawiadamia równocześnie wykonawców, którzy złożyli oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postepowaniu lub zostali zaproszeni do negocjacji – podając uzasadnienie faktyczne i prawne. Ponadto zgodnie z ust. 2 niniejszego artykułu: Zamawiający jest zobowiązany do udostępnienia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacji o unieważnieniu postępowania, podając uzasadnienie faktyczne i prawne,
2) Zgodnie z art. 255 pkt 1 ww. ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: Remont w celu utworzenia MDS - Wykonanie remontu pomieszczeń budynku Urzędu Miejskiego w Kaletach w celu uznania go za Miejsce Doraźnego Schronienia”, nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |