„Remont pomieszczeń w budynku pływalni Międzyszkolnego Basenu Pływackiego „Nowa Huta”, 31-941 Kraków os. Kolorowe 29b wraz z niezbędnymi instalacjami” – II POSTĘPOWANIE

KRAKOWSKI SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY IM. SZARYCH SZEREGÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00313345
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313345/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-29 15:54
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-188c393f-d457-446a-902f-495f1bbabb46
Identyfikator
6751043852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty murarskie i muroweRoboty malarskie i szklarskiePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313345 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont pomieszczeń w budynku pływalni Międzyszkolnego Basenu Pływackiego „Nowa Huta”, 31-941 Kraków os. Kolorowe 29b wraz z niezbędnymi instalacjami” – II POSTĘPOWANIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAKOWSKI SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY IM. SZARYCH SZEREGÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000192169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstania Warszawskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-541

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ksos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ksos.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-188c393f-d457-446a-902f-495f1bbabb46

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont pomieszczeń w budynku pływalni Międzyszkolnego Basenu Pływackiego „Nowa Huta”, 31-941 Kraków os. Kolorowe 29b wraz z niezbędnymi instalacjami” – II POSTĘPOWANIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-188c393f-d457-446a-902f-495f1bbabb46

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313345

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079406/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont pomieszczeń w budynku pływalni Międzyszkolnego Basenu Pływackiego „Nowa Huta”, 31-941 Kraków os. Kolorowe 29b wraz z niezbędnymi instalacjami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286078

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.272.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie pomieszczeń w budynku pływalni Międzyszkolnego Basenu Pływackiego „Nowa Huta”, 31-941 Kraków os. Kolorowe 29b wraz z niezbędnymi instalacjami.

2. Prace budowlane objęte przedmiotem zamówienia mają na celu remont pomieszczeń w budynku Pływalni Międzyszkolnego Basenu Pływackiego wraz ze schodami zewnętrznymi do holu oraz klatką schodową prowadzącą do sali gimnastycznej.

3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na przedmiot zamówienia (tj. wykonane roboty budowlane, zastosowane materiały), na okres co najmniej 36 miesięcy, licząc od dnia podpisania bez uwag Protokołu Odbioru Końcowego.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
4.1. Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) na który składają się:
4.1.1. projekt opracowany przez: S A A K STUDIO ARCHITEKTURY ADAM KOZIOŁ, ZACHODNIA 25/76 , 30-350 KRAKÓW,
4.1.2. przedmiar robót budowlanych,
4.1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
4.2. Załączniku nr 6 do SWZ: wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości:
1 329 323,15 zł. W przedmiotowym postępowaniu zostało złożonych 5 ofert, z których każda przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (cena najtańszej oferty wynosi: 1 484 800,00 zł). Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1484800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1877531,95 PLN

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane