Ochrona osób i mienia oraz zabezpieczenie imprez artystycznych

Dom Muzyki i Tańca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00313448
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313448/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-29 20:21
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d2c7b8c-88c2-41de-bf1e-27bd0f6b83c3
Identyfikator
6482004240
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi w zakresie organizacji imprez kulturalnychUsługi w zakresie organizacji imprezUsługi straży pożarnej oraz ratownicze

Wykonawcy

1 przyznane

TRAWIPOL-AZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot 0
507 435,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313448 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona osób i mienia oraz zabezpieczenie imprez artystycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Muzyki i Tańca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000282412

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. de Gaulle'a 17

1.5.2.) Miejscowość: Zabrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dmit.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dmit.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d2c7b8c-88c2-41de-bf1e-27bd0f6b83c3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ochrona osób i mienia oraz zabezpieczenie imprez artystycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d2c7b8c-88c2-41de-bf1e-27bd0f6b83c3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313448

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061064/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Ochrona osób i mienia oraz zabezpieczenie imprez artystycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242900

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 402439,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Ochrona osób i mienia oraz zabezpieczenie imprez artystycznych”.
W zakresie całodobowej ochrony osób i mienia Wykonawca wykona usługę polegającą na zapewnieniu bezpośredniej stałej ochrony fizycznej oraz zapewnienia obsługi z zakresu zabezpieczenia przeciwpożarowego, w celu niedopuszczenia do zaistnienia przestępstw lub wykroczeń przeciwko osobom lub mieniu oraz ochrony przed skutkami innych, nieprzewidzianych zdarzeń, mogących stanowić zagrożenie dla osób i mienia.
Świadczenie usługi polegającej na ochronie Wydarzeń (Zamawiający w SWZ posługuje się zamiennie pojęciem Wydarzenie lub Impreza) artystycznych i kulturalnych odbywających się w Obiekcie Zamawiającego lub na terenie zewnętrznym należącym do Zamawiającego wraz z zabezpieczeniem terenu zewnętrznego, zabezpieczeniem parkingu oraz zabezpieczeniem medycznym i przeciwpożarowym podczas Imprez.
Zamawiający oświadcza, że jest Instytucją Kultury w rozumieniu ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (tj. Dz.U. 2026, poz. 457).

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

75250000-3 - Usługi straży pożarnej oraz ratownicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 507435,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 515419,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 507435,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRAWIPOL-AZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 241557701

7.3.3) Ulica: l. Mickiewicza 64

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-807

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 507435,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi