Wykonanie robót remontowych w Szkole Podstawowej nr 27 w Krakowie
Szkoła Podstawowa Nr 27
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00313464
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313464/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 22:03
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5aba4f89-bb62-4a20-98f7-27ae1c4833d4
- Identyfikator
- 6792585024
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313464 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowych w Szkole Podstawowej nr 27 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 27
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350962707
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podedworze 16
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-686
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp27kr@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp27.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5aba4f89-bb62-4a20-98f7-27ae1c4833d41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Szkoła Podstawowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót remontowych w Szkole Podstawowej nr 27 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5aba4f89-bb62-4a20-98f7-27ae1c4833d4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313464
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00288879/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót remontowych w Szkole Podstawowej nr 27 w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288893
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 393496,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót remontowych w budynku Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie. Pełna treść w swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono dwie oferty. Oferta ALFA Sp. z o.o. podlega odrzuceniu z przyczyn wskazanych w pkt I. Jedyną ofertą niepodlegającą odrzuceniu jest oferta AMTC POLAND Sp. z o.o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków, NIP 6793253057, z ceną oferty brutto 678 121,82 zł. Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, podana do publicznej wiadomości na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, wynosi 460 000,00 zł brutto. Cena jedynej oferty niepodlegającej odrzuceniu przewyższa tę kwotę o 218 121,82 zł (ok. 47,4%). Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny tej oferty| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |