Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę budynku Centrum Sztuk Walki obejmującego miejsce ukrycia wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz rozbiórkę istniejącego budynku.
MIASTO ZAMBRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00313580
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313580/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-30 08:02
- Lokalizacja
- Zambrów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08c797bb-883c-46f9-9ecc-3b0bfb5dbe8f
- Identyfikator
- 7231622231
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313580 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę budynku Centrum Sztuk Walki obejmującego miejsce ukrycia wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz rozbiórkę istniejącego budynku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ZAMBRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3
1.5.2.) Miejscowość: Zambrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zambrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zambrow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08c797bb-883c-46f9-9ecc-3b0bfb5dbe8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę budynku Centrum Sztuk Walki obejmującego miejsce ukrycia wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz rozbiórkę istniejącego budynku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08c797bb-883c-46f9-9ecc-3b0bfb5dbe8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313580
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063987/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę budynku Centrum Sztuk Walki obejmującego miejsce ukrycia wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz rozbiórka istniejącego budynku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279351
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na Opracowaniu dokumentacji projektowej na budowę budynku Centrum Sztuk Walki obejmującego miejsce ukrycia wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną oraz rozbiórkę istniejącego budynku w podziale na etapy:
Etap I: Wykonanie oraz uzgodnienie z Zamawiającym koncepcji i wizualizacji dokumentacji projektowej;
Etap II: Wykonanie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej;
Etap III: Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznego pozwolenia na budowę;
Etap IV: Pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją wykonywaną na podstawie dokumentacji projektowej, o której mowa powyżej.
Część podziemna projektowanego budynku będzie spełniała funkcję budowli ochronnej.
Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w systemie Dual-use (podwójne zastosowanie) w kontekście połączenia ukrycia z budynkiem użyteczności publicznej. Kondygnacja podziemna będzie stanowiła ukrycie w myśl art. 83 ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej z dnia 5 grudnia 2024 r. (Dz.U.2024.1907). Ukrycie to uznany za budowlę ochronną obiekt budowlany albo część obiektu budowlanego o konstrukcji niehermetycznej. Zadanie ma obejmować ukrycie kategorii U-1 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie warunków technicznych dla budowli ochronnych oraz warunków technicznych ich użytkowania i usytuowania.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
71334000-8 - Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne
71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona 1 oferta o wartości 393 600,00 zł brutto.Cena najkorzystniejszej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 191 000,00 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny złożonej oferty.
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |