Remont chodników w ciągu dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego w podziale na 2 zadania.

Powiat Wrocławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00313603
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313603/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 08:11
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7532dcf-34a2-44e2-bbf6-ebd9c7e90e7f
Identyfikator
8971647961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychOznakowanie drogoweMalowanie nawierzchi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313603 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodników w ciągu dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego w podziale na 2 zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7532dcf-34a2-44e2-bbf6-ebd9c7e90e7f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodników w ciągu dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego w podziale na 2 zadania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7532dcf-34a2-44e2-bbf6-ebd9c7e90e7f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313603

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043045/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Remont nawierzchni chodników przy drogach powiatowych w podziale na zadania/części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288240

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP-PZP.272.2.32.2026.MC.II

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające remoncie istniejących chodników przy drogach powiatowych, które są w złym stanie technicznym oraz remoncie chodników w obrębie przejść dla pieszych w celu dostosowania ich do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Realizacja zadania prowadzić będzie do poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowników drogi, w szczególności niechronionych uczestników ruchu drogowego czyli pieszych.

Zadanie 1 obejmuje remont chodników na terenie działania Obwodu Drogowego w Mirosławicach:
1) Część I – wykonanie remontu chodników o powierzchni od 1 m2 do 30 m2 we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach na terenie gm. Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Mietków, Jordanów Śląski, Sobótka.
2) Część II – wykonanie remontu chodników o powierzchni powyżej 30 m2 we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach na terenie gm. Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Mietków, Jordanów Śląski, Sobótka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 223734,37 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające remoncie istniejących chodników przy drogach powiatowych, które są w złym stanie technicznym oraz remoncie chodników w obrębie przejść dla pieszych w celu dostosowania ich do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Realizacja zadania prowadzić będzie do poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowników drogi, w szczególności niechronionych uczestników ruchu drogowego czyli pieszych.

Zadanie 2 obejmuje remont chodników na terenie działania Obwodu Drogowego w Sulimowie:
1) Część I – wykonanie remontu chodników o powierzchni od 1 m2 do 30 m2 we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach na terenie gm. Długołęka, Żórawina, Siechnice, Czernica
2) Część II – wykonanie remontu chodników o powierzchni powyżej 30 m2 we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach na terenie gm. Długołęka, Żórawina, Siechnice, Czernic

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 228403,21 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający – Powiat Wrocławski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Wrocławskiego, działając na postawie art. 260 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 793, zwaną dalej ustawą Pzp) zawiadamia, że postępowanie na zadanie 1 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE I PRAWNE
W prowadzonym powyżej postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji, w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00288240 zamieszczonego w dniu 12.06.2026 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych i na stronie prowadzonego postępowania na platformie e-Zamówienia w terminie składania ofert, nie została złożona żadna oferta na ww. zadanie.
Biorąc powyższe pod uwagę, przesłanki art. 255 pkt 1) ustawy Prawa zamówień publicznych zostały wyczerpane w całości.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający – Powiat Wrocławski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Wrocławskiego, działając na postawie art. 260 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 793, zwaną dalej ustawą Pzp) zawiadamia, że postępowanie na zadanie 2 zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE I PRAWNE
W prowadzonym powyżej postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji, w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nr 2026/BZP 00288240 zamieszczonego w dniu 12.06.2026 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych i na stronie prowadzonego postępowania na platformie e-Zamówienia w terminie składania ofert, nie została złożona żadna oferta na ww. zadanie.
Biorąc powyższe pod uwagę, przesłanki art. 255 pkt 1) ustawy Prawa zamówień publicznych zostały wyczerpane w całości.

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane