Przebudowa drogi powiatowej nr 1571Z na odcinku Obryta – Stary Przylep - 980m.
Powiat Pyrzycki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00313665
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 08:32
- Lokalizacja
- Pyrzyce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b222912-6354-43c3-ad33-e919ce18284e
- Identyfikator
- 8531457417
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313665 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1571Z na odcinku Obryta – Stary Przylep - 980m.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pyrzycki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipiańska 4
1.5.2.) Miejscowość: Pyrzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 918811300
1.5.8.) Numer faksu: 915065500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@pyrzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pyrzyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b222912-6354-43c3-ad33-e919ce18284e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1571Z na odcinku Obryta – Stary Przylep - 980m.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b222912-6354-43c3-ad33-e919ce18284e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057890/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi powiatowej nr 1571Z Obryta - Lubiatowo na odcinku Obryta - Stary Przylep (etap II)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250678
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.5.2026.EC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 1571Z Obryta – Lubiatowo na odcinku Obryta - Stary Przylep od km 0+830,00 do km 1+810,00. Inwestycja realizowana będzie na obszarze działki 277 obr. 0009 Stary Przylep, gm. Warnice, pow. pyrzycki. Inwestycja jest kontynuacją zadania realizowanego w 2025 r. dofinansowaną ze środków FOGR. W ramach inwestycji przewiduje się przebudowę nawierzchni jezdni i poboczy. Realizacja inwestycji zlokalizowana jest w całości na działce drogowej należącej do Powiatu Pyrzyckiego.
W ramach inwestycji przewiduje się przebudowę odcinka drogi powiatowej nr 1571Z na długości 980,00 m
W zakres inwestycji wchodzi:
- przebudowa nawierzchni jezdni,
- budowa i przebudowa poboczy gruntowych,
- zagospodarowanie terenów zielonych,
- wykonanie 5 zjazdów do pól.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zakresu podstawowego zawiera
Dokumentacja techniczna stanowiąca - załącznik nr 9 do SWZ tj.:
a) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (SST) - załącznik nr 9a do SWZ,
b) Przedmiar robót – załącznik nr 9b do SWZ,
c) Opis techniczny - załącznik nr 9c do SWZ.
d) Projekt stałej organizacji ruchu – załącznik nr 9d do SWZ,
e) Projekt zgłoszenia robót budowlanych – załącznik nr 9e do SWZ
f) Przekrój zjazdu – załącznik 9f do SWZ,
g) Mapka z dodanymi zjazdami – załącznik 9g do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1844473,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2077764,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1844473,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MKR INVESTMENT MAREK GOŁĘBIOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8581858087
7.3.4) Miejscowość: Kłodowo 2
7.3.5) Kod pocztowy: 74-121
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1844473,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |