Remont pom. nr 308 w celu dostosowania do wymogów sali szkoleniowo-konferencyjnej w budynku nr 3 ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4 w Warszawie K-3598

Jednostka Wojskowa Nr 2063

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00313794
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313794/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 09:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edec8c88-619e-4e7a-bea2-0d929a1fff3e
Identyfikator
5211207048
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM SOJKATuczępy, PL · lot 0
629 039,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313794 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pom. nr 308 w celu dostosowania do wymogów sali szkoleniowo-konferencyjnej w budynku nr 3 ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4 w Warszawie K-3598

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 2063

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010210333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Banacha 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-097

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozdgw.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozdgw.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jednostkawojskowa_2063

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pom. nr 308 w celu dostosowania do wymogów sali szkoleniowo-konferencyjnej w budynku nr 3 ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4 w Warszawie K-3598

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edec8c88-619e-4e7a-bea2-0d929a1fff3e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313794

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00622074/40/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont pom. nr 308 w celu dostosowania do wymogów sali szkoleniowo-konferencyjnej wraz z robotami towarzyszącymi w budynku nr 3 ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4 w Warszawie K-3598

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253055

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 24/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 479207,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest remont pom. nr 308 w celu dostosowania do wymogów sali szkoleniowo-konferencyjnej w budynku nr 3 ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4 w Warszawie K-3598 (kod CPV: 45000000-7). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Kosztorysie Zerowym/ Kosztorysie Ofertowym”, „Przedmiarze” oraz „Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych” stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 2, nr 2.1 i nr 10 do SWZ.
2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.
3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Specyfikację Technicznego Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych”.
4. Zamawiający informuje, że złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej zgodnie z art. 131 ustawy Pzp.
5. Zamawiający zorganizuje WIZJĘ LOKALNĄ na terenie obiektu objętego postępowaniem, tj. ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza 4 w Warszawie w terminie: 28.05.2026 roku o godzinie 10:00.
UWAGA: Zgłoszenie w sprawie udziału w wizji lokalnej należy przesłać zgodnie z Rozdziałem VIII SWZ (informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami) do dnia 27.05.2026 roku do godziny 15:00 za pośrednictwem Platformy zakupowej, w tytule pisma należy podać „Dotyczy wizji lokalnej do sprawy 24/26”. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia dostępu Wykonawców do niektórych obiektów w trakcie trwania wizji lokalnej. Osoba wyznaczona do wglądu musi posiadać obywatelstwo polskie i ważny dokument tożsamości zgodnie z Decyzją 107/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 18 sierpnia 2021 roku.
6. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp odbycie wizji lokalnej jest obowiązkowe, w przypadku braku obecności przedstawiciela potencjalnego Wykonawcy, jego oferta zostanie odrzucona. W trakcie wizji lokalnej zostaną udostępnione programy prac konserwatorskich których treść nie może być udostępniona w formie elektronicznej na stronie Platformy zakupowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 629039,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 629039,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 629039,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ADBUD Adam Sojka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551826420

7.3.4) Miejscowość: Tuczępy

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 629039,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin zakończenia realizacji zakresu umowy ustala się na 90 dni kalendarzowych od dnia protokolarnego przekazania terenu budowy tj. na dzień 29.09.2026r
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane