Cyberbezpieczne wodociągi w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Świerzawie

Zakład Gospodarki Komunalnej w Świerzawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00313828
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313828/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-30 09:16
Lokalizacja
Sędziszowa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a73d2015-b347-41ec-910d-222745b9fcdb
Identyfikator
6111014994
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneSerweryRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUrządzenia siecioweUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUsługi szkolenia komputerowegoUrządzenia komputeroweUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi konfiguracji oprogramowaniaUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313828 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczne wodociągi w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Świerzawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej w Świerzawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230277410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Polna 6

1.5.2.) Miejscowość: Sędziszowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-540

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgk@swierzawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zgk.swierzawa.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a73d2015-b347-41ec-910d-222745b9fcdb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyberbezpieczne wodociągi w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Świerzawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a73d2015-b347-41ec-910d-222745b9fcdb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313828

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

KPOD.05.10-CW.01-001/25/0758 nabór: KPOD.05.10-CW.01-001/25/2026

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287490

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: L.DZ.1527/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem w projekcie Cyberbezpieczne Wodociągi w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Świerzawie szczegółowo opisana w zał. nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

kwota najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 516600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 516600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy