Przebudowa DP nr 1407K w m. Łopoń na odcinku w km: 5+903,80-6+090,00

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00313856
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 09:23
Lokalizacja
Zgłobice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b17e6b2a-7069-4a0f-bb08-d7fca0b58e00
Identyfikator
9930502545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyFundamentowanie drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN WIDŁOŁoniowa, PL · lot 0
590 644,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313856 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa DP nr 1407K w m. Łopoń na odcinku w km: 5+903,80-6+090,00

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120384654

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zgłobicka 8

1.5.2.) Miejscowość: Zgłobice

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-113

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146741230

1.5.8.) Numer faksu: 146741231

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdtarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malopolska.pl/pzdtszglobicach

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b17e6b2a-7069-4a0f-bb08-d7fca0b58e00

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa DP nr 1407K w m. Łopoń na odcinku w km: 5+903,80-6+090,00

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b17e6b2a-7069-4a0f-bb08-d7fca0b58e00

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012416/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa DP nr 1407K w m. Łopoń na odcinku w km: 5+903,80-6+090,00

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270016

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 446552,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa DP nr 1407K w m. Łopoń na odcinku w km: 5+903,80-6+090,00
2. Zakres prac do wykonania objęty przedmiotowym zadaniem to między innymi:
- roboty przygotowawcze;
- roboty ziemne;
- poszerzenie korony drogi pod elementy konstrukcyjne chodnika;
- poszerzenie pasa ruchu pod elementy konstrukcyjne jezdni;
- chodnik z betonowej kostki brukowej;
- kanalizacja deszczowa;
- roboty wykończeniowe.
3. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują następujące załączniki do SWZ: kosztorysy (ślepe), dokumentacja projektowa oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB) .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 590644,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 746652,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 590644,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane DRÓG-BUD Bogdan Widło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691772524

7.3.4) Miejscowość: Łoniowa

7.3.5) Kod pocztowy: 32-854

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 590644,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane