Budowa toru rowerowego typu Pumptrack na działce nr ewid. 4475/1 w miejscowości Markowa
GMINA MARKOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00313905
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313905/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 09:35
- Lokalizacja
- Markowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9c89b37-3e27-4553-ad2f-98fd9411abac
- Identyfikator
- 8151634385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313905 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru rowerowego typu Pumptrack na działce nr ewid. 4475/1 w miejscowości Markowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1399
1.5.2.) Miejscowość: Markowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-120
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172265352
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@markowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.markowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugmarkowa.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toru rowerowego typu Pumptrack na działce nr ewid. 4475/1 w miejscowości Markowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9c89b37-3e27-4553-ad2f-98fd9411abac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313905
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014459/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa toru rowerowego typu Pumptrack na działce nr ewid. 4475/1 w miejscowości Markowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266147
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa toru rowerowego typu „pumptrack”, budowa obiektów małej architektury oraz budowa instalacji elektroenergetycznej oświetlenia w miejscowości Markowa.
2. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie podkarpackim, w powiecie łańcuckim, na działce o nr ewid. 4475/1 obręb Markowa.
3. W ramach przedmiotowej inwestycji, planuje się wykonanie następujących robót budowlanych:
1) roboty przygotowawcze i roboty ziemne,
2) budowa toru rowerowego typu „pumptrack” (roboty ziemne polegające na niwelacji terenu – nasypy o max wysokości 1,0m oraz wykonanie nawierzchni utwardzonej bitumicznej),
3) ustawienie obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem 8x30cm wokół projektowanego utwardzonego placu oraz ciągu komunikacyjnego,
4) utwardzenie placu wypoczynkowego kostką betonową,
5) wykonanie zjazdu z drogi powiatowej,
6) budowa altany,
7) budowa obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, tablica regulaminowa, stojaki na rowery),
8) budowa instalacji elektroenergetycznej oświetlenia,
9) roboty wykończeniowe.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Specyfikacja Warunków zamówienia wraz z załącznikami , tj. w szczególności:
1) Projekt budowlany
2) Projekt techniczny
3) Przedmiar robót,
4) Specyfikacja techniczna (STWiORB).
5. Minimalny okres gwarancji i rękojmi na roboty budowlane (cały zakres zamówienia) – 36 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 251781,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310196,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 251781,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUMP WORKS Sp. z o.o. z/s w Kraczkowej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151826498
7.3.3) Ulica: Kraczkowa 1113
7.3.4) Miejscowość: Kraczkowa
7.3.5) Kod pocztowy: 37-124
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty budowlane w zakresie toru rowerowego pumptrack, profilowanie toru, wykonanie nawierzchni bitumicznej - STAR-KOP URBAŃCZYK Sp. z o.o. z/s w Czernichowie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 251781 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |