Modernizacja boisk sportowych przy szkołach podstawowych na terenie Gminy Tomaszów Lubelski

Gmina Tomaszów Lubelski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00313948
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313948/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 09:45
Lokalizacja
Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13d45b86-bf5f-481f-a163-79a310e646c6
Identyfikator
9211867433
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychWymiana nawierzchniWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

5 przyznanych

3K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADOM, PL · lot 0
651 900 PLN
PAWEŁ GRABARCZUKBOROWINA SITANIECKA 3"o", PL · lot 1
594 090 PLN
3K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADOM, PL · lot 2
662 970 PLN
3K SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRADOM, PL · lot 3
662 970 PLN
"POLBUD" S.C. STANISŁAW SŁOBODA, MARIAN SŁOBODAŁaszczówka, PL · lot 4
290 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313948 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boisk sportowych przy szkołach podstawowych na terenie Gminy Tomaszów Lubelski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tomaszów Lubelski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369089

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 29 -go Listopada 9

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 84 66 43 085

1.5.8.) Numer faksu: zamowienia@tomaszowlubelski.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@tomaszowlubelski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugtomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tomaszowlubelski.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boisk sportowych przy szkołach podstawowych na terenie Gminy Tomaszów Lubelski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13d45b86-bf5f-481f-a163-79a310e646c6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313948

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045302/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja boisk sportowych przy szkołach podstawowych na terenie Gminy Tomaszów Lubelski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246022

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IT.271.2.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2030643,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja boiska przyszkolnego w miejscowości Majdan Górny.
Zakres prac obejmuje:
a) Modernizacja boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej o wymiarach:
- długość 62,0 m
- szerokość 30,0 m
- pow. zabudowy 1860,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 2112,0 m2
b) Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej, z polem gry do koszykówki, tenisa ziemnego, siatkówki, piłki nożnej o wymiarach:
- długość 28,0 m
- szerokość 15,0 m
- pow. zabudowy 420,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 510,0 m2
c) Budowa zeskoku do skoku w dal
d) Budowa bieżni prostej z rozbiegiem do skoku w dal o wymiarach:
- długość 51,0 m
- szerokość 3,9 m
e) Wykonanie piłko-chwytów,
f) Montaż ławek boiskowych.

Zamawiający informuje o dokonaniu modyfikacji dokumentacji projektowej stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia dla niniejszej Części zamówienia. Szczegółowy opis wprowadzonych zmian oraz zaktualizowane pliki dokumentacji zostały opublikowane na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 518954,95 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część 2 zamówienia:
Modernizacja boiska przyszkolnego w miejscowości Pasieki.
Zakres prac będzie obejmował:
Modernizacja istniejącego boiska o nawierzchni trawiastej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej, z polem gry do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej o wymiarach:
- długość 40,0 m
- szerokość 24,0 m
- pow. zabudowy 960,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 1153,0 m2

Zamawiający informuje o dokonaniu modyfikacji dokumentacji projektowej stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia dla niniejszej Części zamówienia. Szczegółowy opis wprowadzonych zmian oraz zaktualizowane pliki dokumentacji zostały opublikowane na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 538564,06 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

33) Część 3 zamówienia:
Modernizacja boiska przyszkolnego w miejscowości Sabaudia.
Zakres prac obejmuje
a) Modernizacja boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej o wymiarach:
- długość 34,0 m
- szerokość 17,0 m
- pow. zabudowy 578,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 703,0 m2
b) Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej, z polem gry do koszykówki, tenisa ziemnego, siatkówki, piłki nożnej o wymiarach:
- długość 28,0 m
- szerokość 15,0 m
- pow. zabudowy 420,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 510,0 m2
c) Budowa zeskoku do skoku w dal
d) Budowa bieżni prostej z rozbiegiem do skoku w dal o wymiarach:
- długość 46,0 m
- szerokość 3,9 m
e) Wykonanie piłko-chwytów,
f) Montaż ławek boiskowych.

Zamawiający informuje o dokonaniu modyfikacji dokumentacji projektowej stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia dla niniejszej Części zamówienia. Szczegółowy opis wprowadzonych zmian oraz zaktualizowane pliki dokumentacji zostały opublikowane na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 543179,18 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4) Część 4 zamówienia:
Modernizacja boiska przyszkolnego w miejscowości Szarowola.
Zakres prac będzie obejmował:
a) Modernizacja boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej o powierzchni
wymiarach:
- długość 56,0 m
- szerokość 30,0 m
- pow. zabudowy 1680,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 1920,0 m2
b) Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej, z polem gry do koszykówki, tenisa ziemnego, siatkówki, piłki nożnej
wymiarach:
- długość 28,0 m
- szerokość 15,0 m
- pow. zabudowy 420,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 510,0 m2
c) Budowa zeskoku do skoku w dal,
d) Budowa bieżni prostej z rozbiegiem do skoku w dal
wymiarach:
- długość 51,0 m
- szerokość 3,9 m
e) Wykonanie piłko-chwytów,
f) Montaż ławek boiskowych.

Zamawiający informuje o dokonaniu modyfikacji dokumentacji projektowej stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia dla niniejszej Części zamówienia. Szczegółowy opis wprowadzonych zmian oraz zaktualizowane pliki dokumentacji zostały opublikowane na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 589404,75 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5) Część 5 zamówienia:
Modernizacja boiska przyszkolnego w miejscowości Podhorce.
Zakres prac będzie obejmował:
a) Modernizacja boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej o wymiarach:
- długość 41,0 m
- szerokość 26,0 m
- pow. zabudowy 1066,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 1260,0 m2
b) Modernizacja boiska do siatkówki o nawierzchni trawiastej o wymiarach:
- długość 18,0 m
- szerokość 9,0 m
- pow. zabudowy 162,0 m2
- pow. zabudowy ze strefą bezpieczeństwa 220,0 m2
c) Modernizacja dojazdu do boisk z utwardzenia z kostki brukowej,
d) Montaż ławek boiskowych.
e) Zabezpieczenie istniejącej skarpy wraz z przebudową ogrodzenia na podmurówce żelbetowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 307588,23 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 651900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 900292,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 651900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3K Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7960134795

7.3.3) Ulica: ul. Fabryczna

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty ziemne,
3) podbudowy,
4) piłkochwyty,
5) fundamenty, obrzeża,
6) montaż małej architektury, zieleń,

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 651900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-23

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 594090,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 876190,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 594090,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Bartłomiej Grabarczuk - Usługi Budowlane „EFEKT"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9222639859

7.3.3) Ulica: Borowina Sitaniecka 3o

7.3.4) Miejscowość: Borowina Sitaniecka

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 594090,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-23

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 619920,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 756850,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 619920,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3K Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7960134795

7.3.3) Ulica: ul. Fabryczna 7 lok. 308

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty ziemne,
3) podbudowy,
4) piłkochwyty,
5) fundamenty, obrzeża,
6) montaż małej architektury, zieleń,

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 662970,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-23

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 662970,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 903731,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 662970,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3K Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7960134795

7.3.3) Ulica: ul. Fabryczna 7 lok. 308

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty ziemne,
3) podbudowy,
4) piłkochwyty,
5) fundamenty, obrzeża,
6) montaż małej architektury, zieleń,

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 662970,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-23

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598026,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 290000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLBUD S.C. STANISŁAW SŁOBODA-MARIAN SŁOBODA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211003773

7.3.3) Ulica: ul. Tomaszowska 48A

7.3.4) Miejscowość: Łaszczówka

7.3.5) Kod pocztowy: 22-600

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-23
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane