"Montaż pompy ciepła w Urzędzie Gminy Dąbrowa Zielona"
GMINA DĄBROWA ZIELONA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00518672
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00518672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-26 15:13
- Lokalizacja
- Dąbrowa Zielona, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aebf8e9f-624e-4763-b55c-29ca24dacb11
- Identyfikator
- 9492195763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00518672 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Montaż pompy ciepła w Urzędzie Gminy Dąbrowa Zielona"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA ZIELONA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397902
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 31
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Zielona
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-265
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343555018
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@dabrowazielona.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dabrowazielona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gwdabrowazielona.e-zp.finn.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Montaż pompy ciepła w Urzędzie Gminy Dąbrowa Zielona"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aebf8e9f-624e-4763-b55c-29ca24dacb11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053198/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Montaż pompy ciepła w Urzędzie Gminy Dąbrowa Zielona.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490815
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OŚIIP.271.I.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest demontaż starego kotła węglowego oraz montaż nowego źródła ciepła stanowiącego kaskadę 3 pomp ciepła z hydromodułem z jednostkami zewnętrznymi o mocy grzewczej A2/W35 20 kW COP 4,7 A7W35 zakres pracy -20 oC, klasa efektywności energetycznej A++, Waga 120 kg jednostki zewnętrznej napięcie 3f 400V 50Hz pobór prądu 9 kW max nom 5,5 kW, maksymalna temp zasilania 50 oC kompletną automatyką.. Jednowski w zamontowane będą obok pom istniejącej kotłowni na gruncie na konstrukcji firmowej wsporczej zgodnie z częścią rysunkową, instalacja freonowa wykonana z rur miedzianych izolowanych doprowadzać będzie czynnik do jednostek wewnętrznych zlokalizowanych w pomieszczeniu kotłowni. Pompy ciepła pracować będzie na potrzeby budynku do prawidłowej pracy Pompy ciepła muszą posiadać źródło szczytowe o minimalnej mocy 75 kW , Zbiorniki buforowe wyposażyć w wężownicę o min pow 7.5 m2 oddzielające źródło ciepła od układu PC. Pompę ciepła należy wyposażyć w sterownik centralny który podłączony będzie do głównej szafy sterowniczej będącej jednocześnie systemem zarządzania energii obsługującej schemat. Ciepło z bufora dostarczane będzie na układ rozdzielaczowi istniejący wpięcie w powrót kotła zgodnie z schematem. Układ zabezpieczony będzie przed wzrostem ciśnienia naczyniem zbiorczymi o poj 200 l zaworami bezpieczeństwa dostarczanymi w powietrznych pompach ciepła oraz zaworem zabudowanym na zbiornikach buforowych, ciśnienie otwarcia zaworów bezpieczeństwa dobrano na 3 bary. Wodą w stacji uzdatniona wody.. Armatura w kotłowni przy średnicach powyżej Dn50 montować jako kołnierzową, zawory jako klapy między kołnierzowe z przekładnią. Instalację wymiennikowni wykonać z rur stalowych lub PP stabilizowanych. Demontowane elementy metalowe są własnością zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
44621000-9 - Grzejniki i kotły grzewcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |