„Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji projektu „Rozwój CUS w Opolu Lubelskim” pt: „Zakup i dostawa sprzętu sportowego na potrzeby zajęć sportowo-integracyjnych ”

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W OPOLU LUBELSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00314124
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314124/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-30 10:28
Lokalizacja
Opole Lubelskie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de75ca67-3aed-4a29-b4c7-21f12954aa45
Identyfikator
7171257092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły i sprzęt sportowySprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuNartyKijki narciarskieŁyżwyKaskiSprzęt do sportów uprawianych na boiskachStoły do tenisa stołowegoGra w piłkarzyki stołoweUrządzenia do treningu urozmaiconego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW RAFAŁOWSKIOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 0
59 550 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314124 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji projektu „Rozwój CUS w Opolu Lubelskim” pt: „Zakup i dostawa sprzętu sportowego na potrzeby zajęć sportowo-integracyjnych ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W OPOLU LUBELSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004165258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Opole Lubelskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cusopolelubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cusopolelubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.opolelubelskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji projektu „Rozwój CUS w Opolu Lubelskim” pt: „Zakup i dostawa sprzętu sportowego na potrzeby zajęć sportowo-integracyjnych ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de75ca67-3aed-4a29-b4c7-21f12954aa45

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314124

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00199504/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa sprzętu sportowego na potrzeby zajęć sportowo-integracyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Rozwój CUS w Opolu Lubelskim”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242001

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Zakres zamówienia dotyczy zakupu:
1) wiązania do nart biegowych
2) narty biegowe
3) kijki do nart biegowych
4) łyżwy rekreacyjne
5) kaski na głowę
6) kosze przenośne do gry w piłkę koszykową
7) bramka przenośna do piłki nożnej
8) stół do tenisa stołowego
9) piłkarzyki
10) schody treningowe


3. Szczegółową specyfikację przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 4 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

37411120-9 - Narty

37411130-2 - Kijki narciarskie

37411220-0 - Łyżwy

18444200-5 - Kaski

37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach

37461500-2 - Stoły do tenisa stołowego

37461200-9 - Gra w piłkarzyki stołowe

37441900-0 - Urządzenia do treningu urozmaiconego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59550,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132777,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59550,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Netkom Przemysław Rafałowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6611678042

7.3.3) Ulica: Waryńskiego 53A

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5) Kod pocztowy: 27-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59550,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy