Dowóz uczniów na zajęcia szkolne do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40 w Bytomiu wraz z powrotem w roku szkolnym 2026/2027
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40 im. Gustawa Morcinka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00314275
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314275/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-30 11:04
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd8272c3-e081-4ece-abc4-0cfecba0d00a
- Identyfikator
- 6262559131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314275 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów na zajęcia szkolne do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40 w Bytomiu wraz z powrotem w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40 im. Gustawa Morcinka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000724896
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Orląt Lwowskich 12b
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sps40.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sps40.bytom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd8272c3-e081-4ece-abc4-0cfecba0d00a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów na zajęcia szkolne do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40 w Bytomiu wraz z powrotem w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd8272c3-e081-4ece-abc4-0cfecba0d00a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314275
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030865/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów na zajęcia szkolne do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40 w Bytomiu wraz z powrotem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258904
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPS40.261.1.2026.EB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 234463,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów niepełnosprawnych wraz
z opiekunem na zajęcia do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40 w Bytomiu wraz z powrotem w roku szkolnym 2026/2027. Opiekuna zapewnia Zamawiający – zgodnie z opisem poszczególnych tras.
2. Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania co najmniej jednym środkiem transportu, innym dla każdej z tras na którą złoży ofertę. Środki transportu wykorzystywane do realizacji zamówienia nie mogą być wyprodukowane przed 2008 rokiem. Zaoferowanie do realizacji zamówienia pojazdów nowszych będzie oceniane w ramach kryteriów oceny ofert. W przypadku awarii środka transportu w trakcie realizacji zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do podstawienia pojazdu zastępczego w czasie maksymalnie do 60 minut. Skrócenie czasu podstawienia pojazdu zastępczego będzie oceniane w ramach kryteriów oceny ofert.
3. Zamówienie zostało podzielone na cztery trasy:
Transport do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40
Trasa 1
Bytom Śródmieście Szkoła, Orląt lwowskich 12b Bytom Dąbrowa Miejska Leśna 7 (nż) Bytom Stroszek, (przystanek) Stroszek Zajezdnia BytomBytom Stolarzowice Suchogórska Bytom Stolarzowice, pl. Jana 13 Miechowice ul. Stolarzowicka (przychodnia) Bytom ul. Matki Ewy 5b Bytom Francuska Bytom Śródmieście Szkoła, Orląt lwowskich 12b
30 km x 2 = 60 km/dzień (Powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych)
Ilość uczniów 21 ( w tym planowane od nowego roku szkolnego) + 1 opiekun ZAPEWNIA ZAMAWIAJĄCY (na dzień opracowania opisu przedmiotu zamówienia)
Trasa 2
Bytom Śródmieście Szkoła, Orląt lwowskich 12b Bytom Łagiewnicka 17 Bytom, ul. Krzyżowa 32 (przystanek) Łagiwewniki Kolonia Zygmunt 22 Bytom Szombierki, ul. Grota Roweckiego 41(przystanek) Plac na Bobrku Karb Kościół Bytom Śródmieście Szkoła, Orląt lwowskich 12b
21 km x 2 = 42 km/dzień (Powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych)
Ilość uczniów 21 ( w tym planowane od nowego roku szkolnego) + 1 opiekun ZAPEWNIA ZAMAWIAJĄCY (na dzień opracowania opisu przedmiotu zamówienia)
Trasa 3
Bytom Śródmieście Szkoła, Orląt lwowskich 12b Pułaskiego lodowisko Bytom ul. Didura Przedszkole (przystanek) Batorego Szpital (przystanek) Karola Miarki ZUS Bytom Śródmieście Szkoła, Orląt lwowskich 12b
10 km x 2 = 20 km/dzień (Powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych)
Ilość uczniów 21 ( w tym planowane od nowego roku szkolnego) + 1 opiekun ZAPEWNIA ZAMAWIAJĄCY (na dzień opracowania opisu przedmiotu zamówienia)
Trasa 4
Bytom Śródmieście Szkoła, Orląt lwowskich 12b Bytom Siemianowicka 105b Bytom ul. Witczaka Biedronka (przystanek) Bytom Śródmieście, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40
9 km x 2 = 18 km/dzień (Powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych)
Ilość uczniów 18 ( w tym planowane od nowego roku szkolnego) + 1 opiekun ZAPEWNIA ZAMAWIAJĄCY (na dzień opracowania opisu przedmiotu zamówienia)
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250939,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 524631,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250939,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORNEL KOT USŁUGI TRANSPORTOWE KOT-BUS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6263056254
7.3.3) Ulica: UL. PRUSA 48/19
7.3.4) Miejscowość: BYTOM
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250939,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |