Remont budynku Domu Ludowego w miejscowości Nowy Glinik

GMINA TARNOWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00314351
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314351/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 11:23
Lokalizacja
Tarnowiec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-801f6dc4-9b2a-40af-9af5-2724ef55244b
Identyfikator
6851602771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałych

Wykonawcy

1 przyznane

BUDITREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno, PL · lot 0
353 010 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314351 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Domu Ludowego w miejscowości Nowy Glinik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 211

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134255500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugtarnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnowiec.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-publiczne.tarnowiec.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Domu Ludowego w miejscowości Nowy Glinik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-801f6dc4-9b2a-40af-9af5-2724ef55244b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314351

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019813/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont Budynku Domu Ludowego w miejscowości Nowy Glinik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238919

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WG.271.1.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace związane z wykonaniem: Remontu budynku Domu Ludowego w miejscowości Nowy Glinik.

Zakres prac obejmuje wykonanie następujących grup prac:
- roboty rozbiórkowe wewnętrzne – parkiet, stolarka drzwiowa
- roboty remontowe posadzki, ścian wewnętrznych, wymianę stolarki drzwiowej wraz z pracami uzupełniającymi,
- roboty związane z odtworzeniem i umocnieniem skarpy rowu przy budynku domu ludowego

W trakcie realizacji inwestycji Zamawiający zakłada wystąpienie robót tymczasowych związanych z urządzeniem placu budowy, zachowaniem bezpiecznych warunków użytkowania oraz zabezpieczenia ppoż. występującej w pobliżu elementów infrastruktury drogowej i pozostałych budynków. Koszty wynikające z wykonania powyższych robót oferent zobowiązany jest uwzględnić w cenie sporządzonej oferty.

Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji powykonawczej - kompletnego operatu kolaudacyjnego zgodnie z przepisami prawa, wymaganiami dokumentacji przedmiotu zamówienia oraz postanowieniami niniejszej umowy, obejmującego dokumenty potwierdzające jakość użytych materiałów oraz instrukcje obsługi i użytkowania, opracowanego w formie uporządkowanej umożliwiającej łatwe przeglądanie przez Zamawiającego i organy nadzoru budowlanego, przy czym operat powinien być kompletny, opatrzony spisem treści i odpowiednimi adnotacjami technicznymi, i dostarczony w dniu zgłoszenia odbioru robót określonym w umowie.

Zakres prac polega na wykonaniu prac określonych w dokumentacji technicznej oraz w przedmiarze prac uwzględniając charakter prac i miejsce realizacji.

Zakres prac do wykonania zawierają: dokumentacja fotograficzna, przedmiar robót oraz specyfikacje techniczne.
Materiały z rozbiórki nadające się do powtórnego wbudowania należy odwieść na miejsce wskazane przez Inwestora. Pozostałe materiały nieprzydatne do ponownego użycia stają się własnością Wykonawcy.


2. Zamówienie finansowane jest ze środków własnych Gminy Tarnowiec oraz przy użyciu środków w dyspozycji Wojewody w ramach umowy nr PUW/ŚR/6356/4/19/2026 w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Dokumentacja fotograficzna – zał. Nr 4 do SWZ, dokumentacja zawierająca zdjęcia z okresu wystąpienia powodzi
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – zał. Nr 5 do SWZ,
3) Przedmiar robót – zał. Nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45247200-2 - Roboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353010,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 545489,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 353010,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDITREX Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525901136

7.3.3) Ulica: Feliksa Czajkowskiego

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 353010,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane