Wykonanie, dostawa i montaż mebli na wymiar na potrzeby Centr. Bloku Operac., Oddz. Anestezjologii i Intens.Terapii, Centr. Sterylizatorni, Oddz. Neurologii z Pododdz. Udarowym w Szpitalu

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00314401
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-30 11:34
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-178244f1-a456-49c2-b544-368dfb942514
Identyfikator
8732713732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ KACZMARCZYKRzezawa, PL · lot 0
282 218,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314401 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie, dostawa i montaż mebli na wymiar na potrzeby Centr. Bloku Operac., Oddz. Anestezjologii i Intens.Terapii, Centr. Sterylizatorni, Oddz. Neurologii z Pododdz. Udarowym w Szpitalu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850052740

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 178A

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kgolas@lukasz.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lukasz.med.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lukasz_med

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie, dostawa i montaż mebli na wymiar na potrzeby Centr. Bloku Operac., Oddz. Anestezjologii i Intens.Terapii, Centr. Sterylizatorni, Oddz. Neurologii z Pododdz. Udarowym w Szpitalu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-178244f1-a456-49c2-b544-368dfb942514

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 40/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie, dostawa i montaż mebli na wymiar na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego, Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Centralnej Sterylizatorni, Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1A) do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.

Zamawiający wymaga zaoferowania na dostarczony i zamontowany przedmiot zamówienia okres min. 36 miesięcy gwarancji.

Wymiary mebli wskazano na rzutach architektonicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282218,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450050,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282218,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Stolarsko Meblowy Rafał Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8681730984

7.3.3) Ulica: Ostrów Królewski 88

7.3.4) Miejscowość: Rzezawa

7.3.5) Kod pocztowy: 32-765

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282218,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy