Rozbudowa drogi gminnej ul. Żurawia w Słubicach

GMINA SŁUBICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00314439
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314439/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 11:42
Lokalizacja
Słubice, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d56c5ab9-7802-4ae1-bc4d-aadf0c599b59
Identyfikator
5980005172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie skrzyżowań drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

EUROKOP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłubice, PL · lot 0
596 568,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314439 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej ul. Żurawia w Słubicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUBICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966792

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Słubice

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slubice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slubice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/slubice/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi gminnej ul. Żurawia w Słubicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d56c5ab9-7802-4ae1-bc4d-aadf0c599b59

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314439

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00175624/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozbudowa drogi gminnej ul. Żurawia w Słubicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242002

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2026.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi gminnej ul. Żurawia w Słubicach.
2. Inwestycja obejmuje rozbudowę drogi gminnej (ul. Żurawia) na odcinku 385,70m z poszerzeniem jezdni do szerokości 6,0m na odcinku 64,70m, oraz przebudowę geometrii wlotów skrzyżowania wraz z poszerzeniami na łukach wyokrąglających przecięcie jezdni DK31 i drogi gminnej (do granicy pasa drogowego DK31). Na poszerzeniach łuków zaprojektowano nową konstrukcję jezdni. W drodze
4
gminnej zaprojektowano przejście dla pieszych. Do proj. przejścia dla pieszych zaprojektowano obustronne chodniki o szer. 2,00m.
2.2. Zakres branży sanitarnej obejmuje budowę odcinka kanalizacji deszczowej z wylotem do rowu przydrożnego w drodze gminnej (ul. Żurawia).
2.3. Zakres branży teletechnicznej obejmuje przebudowę istniejącej kanalizacji teletechnicznej 2-otworowej w miejscach kolizji z projektowaną przebudową skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Żurawia.
2.4. Zakres branży elektroenergetycznej obejmuje likwidację kolizji sieci SN i nn.
2.5. Opracowanie obejmuje działki nr 1342/1 (1342), 1343 - obręb nr 1 miasto Słubice, Słubice– miasto oraz 28/29 (28/18) i 35, - obręb nr 2 miasto Słubice, Słubice – miasto. (w nawiasie ujęto nr ewid. działki przed podziałem).
2.6. Szczegółowy zakres robót został wskazany w dokumentacji projektowej (decyzja ZRID)
3. Przebudowa skrzyżowania drogi krajowej z droga gminna obejmuje branżę drogową, sanitarną i teletechniczną. Zakres opracowania branży drogowej obejmuje wykonanie przebudowy geometrii wlotów skrzyżowania wraz z poszerzeniami na łukach wyokrąglających przecięcie jezdni DK31 i drogi gminnej, oraz przebudowę odcinka drogi gminnej na odcinku 65m wraz z poszerzeniem jezdni do szerokości 6,0m. Na poszerzeniach łuków zaprojektowano nową konstrukcję jezdni. W ciągu drogi krajowej nr 31 należy również przebudować chodnik, który zostanie odsunięty od krawędzi jezdni o 5,0m. W drodze gminnej zaprojektowano przejście dla pieszych oznakowane znakami poprzecznymi P-10 i P-14.
3.1. Zakres branży sanitarnej obejmuje budowę odcinka kanalizacji deszczowej z wylotem do rowu przydrożnego.
3.2. Zakres branży teletechnicznej obejmuje przebudowę istniejącej kanalizacji teletechnicznej 2-otworowej w miejscach kolizji z projektowaną przebudową skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Żurawia.
3.3. Zakres branży elektroenergetycznej obejmuje likwidację kolizji sieci SN i nn.
3.4. Opracowanie obejmuje działki nr 1/1, 68 - obręb nr 2 miasto Słubice, Słubice – miasto.
3.5. Szczegółowy zakres robót został wskazany w dokumentacji projektowej.
4. Cena jest ceną kosztorysową wraz z ofertą należy złożyć kosztorysy ofertowe sporządzone na podstawie załączonych przedmiarów robót. Brak załączonych kosztorysów będzie skutkował odrzuceniem oferty.
5. Zamówienie nie jest podzielone na części. Jest to zamówienie jednorodne o niskiej wartości zamówienia. Podział zamówienia spowodowałby nadmierne trudności techniczne i organizacyjne, związane ze skorygowaniem i nadzorem nad realizacją działań różnych Wykonawców realizujących zamówienie oraz większe koszty wykonania zamówienia. Ponadto podział zamówienia i próba udzielenia zamówienia w częściach może grozić nieprawidłowością wykonania zamówienia lub nawet uniemożliwić jego realizację w przypadku niemożności udzielenia zamówienia na jedną z jego części.
6. Jeśli Zamawiający w ramach niniejszej dokumentacji, w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia i warunkach, wskazał znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający dopuszcza produkty lub usługi równoważne, nie gorsze od wskazanych. Obowiązek wykazania, że oferowane produkty lub usługi spełniają powyższe wymagania leży po stronie Wykonawcy. Powyższe wymagania dotyczą także norm, atestów o ile powołano się na nie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233129-9 - Roboty budowlane w zakresie skrzyżowań dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232460-4 - Roboty sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596568,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 689274,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 596568,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eurokop Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5981602579

7.3.3) Ulica: Os Przemysłowe 26

7.3.4) Miejscowość: Słubice

7.3.5) Kod pocztowy: 69-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 596568,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane