Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej, kontroli dostępu, w lokalu ZUS w Warszawie przy ul. E. Orzeszkowej 14

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00314503
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 11:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a64e30d-b622-436f-93f2-a86d5a86046e
Identyfikator
5252133766
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUkładanie kabliInstalowanie infrastruktury okablowaniaSystem kontroli dostępuKamery bezpieczeństwaInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

MAXTO TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄModlniczka, PL · lot 0
799 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314503 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej, kontroli dostępu, w lokalu ZUS w Warszawie przy ul. E. Orzeszkowej 14

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: I Oddział w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Senatorska 6/8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-917

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAP_Warszawa1@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zus.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej, kontroli dostępu, w lokalu ZUS w Warszawie przy ul. E. Orzeszkowej 14

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a64e30d-b622-436f-93f2-a86d5a86046e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00488491/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja SSWIN, CCTV, KD - I/Warszawa-Ochota, ul. Orzeszkowej” w lokalu ZUS w Warszawie przy ul. E. Orzeszkowej 14

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223070

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 440000.271.004.2026-ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3008822,34 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 728264,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji systemów:
- sygnalizacji i włamania (SSWIN),
- telewizji dozorowej (CCTV),
- kontroli dostępu (KD),
w lokalu ZUS w Warszawie przy ul. E. Orzeszkowej 14.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314310-7 - Układanie kabli

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

42961100-1 - System kontroli dostępu

35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 994253,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAXTO TECHNOLOGY Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5130262994

7.3.3) Ulica: ul. Willowa 87

7.3.4) Miejscowość: Modlniczka

7.3.5) Kod pocztowy: 32-085

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Krzysztof Baranowski, ul. Szkolna 15,
05-126 Izabelin
Prace instalacyjne i uruchomieniowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 799500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 81 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane