„Zintegrowany system transportu na terenie POF - Gmina Łapsze Niżne” - wykonanie wiat przystankowych
Gmina Łapsze Niżne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00314591
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 12:11
- Lokalizacja
- Łapsze Niżne, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b053f08-233f-49cc-8f80-48eaa5048b1c
- Identyfikator
- 7352834759
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314591 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zintegrowany system transportu na terenie POF - Gmina Łapsze Niżne” - wykonanie wiat przystankowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łapsze Niżne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 20
1.5.2.) Miejscowość: Łapsze Niżne
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-442
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lapszenizne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lapszenizne.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lapsze_nizne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zintegrowany system transportu na terenie POF - Gmina Łapsze Niżne” - wykonanie wiat przystankowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b053f08-233f-49cc-8f80-48eaa5048b1c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000600/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Zintegrowany system transportu na terenie POF - Gmina Łapsze Niżne” - wykonanie wiat przystankowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 3 Fundusze Europejskie dla transportu miejskiego, Działanie 3.1 Transport miejski – ZIT, Typ projektu A. Transport miejski.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237062
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1129728,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż na wskazanych przez Zamawiającego przystankach sieci komunikacji publicznej na terenie Gminy Łapsze Niżne 42 sztuk wiat przystankowych.
2. W ramach przedmiotowego zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
- przygotować wiaty przystankowe zgodnie z OPZ, umową i odpowiednimi przepisami prawa;
- dostarczyć wiaty na wskazane lokalizacje oraz wykonać montaż wiat wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi – priorytetem jest montaż wiat przystankowych w centrach 7 miejscowości wskazanych przez Zamawiającego;
- w strefie wiat przystankowych, w ramach robót towarzyszących wykonać nawierzchnie utwardzone kostką betonową oraz od strony krawędzi jezdni, ułożyć kostkę integracyjną w kolorze żółtym zgodnie z przedmiarem robót;
- zamontować na wiatach 42 szt. lamp solarnych;
- wykonać nasadzenia 5 szt. rodzimych drzew wykorzystywanych do zalesienia (tj. buk pospolity, brzoza brodawkowata, dąb bezszypułkowy, dąb szypułkowy oraz lipa drobnolistna) we wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji;
- wykonać odpowiednie oznakowanie poziome wg. projektu organizacji ruchu w miejscowości Frydman;
- skutecznie wprowadzić projekt organizacji ruchu, w tym uzyskać niezbędne uzgodnienia oraz opinie właściwych instytucji;
- uzyskać wszelkie wymagane zgody, decyzje administracyjne oraz inne niezbędne dokumenty formalno-prawne, umożliwiające prawidłową i zgodną z przepisami realizację inwestycji;
- wyposażyć wiaty przystankowe o największych wymiarach w tablicę informacyjną, przewidzianą na umieszczenie np. ogłoszeń – tablica o rozmiarze A3, cynkowana oraz malowana proszkowo;
- wykonać oznakowanie każdej z 42 wiat przystankowych (tabliczka informacyjna na wiacie oraz trwała naklejka na lampie solarnej) zgodnie z wytycznymi promocji i informacji obowiązującymi Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. Zamawiający udostępni wzory graficzne po wyborze Wykonawcy;
- skomplementować oraz przekazać Zamawiającemu dokumentację powykonawczą
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212321-5 - Wiaty autobusowe
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1130501,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1389765,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1130501,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOB PROJEKT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352899730
7.3.3) Ulica: Chabówka 86A
7.3.4) Miejscowość: Chabówka
7.3.5) Kod pocztowy: 34-720
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zakres: konstrukcja drewnianych wiat wraz z montażem
Zgłoszony podwykonawca: Kalata Janusz Usługi Tartaczne "GATER", ul. Stasikówka 8, 34-520 Poronin
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1130501,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |