Utrzymanie czystości w częściach wspólnych budynków administrowanych przez MZZK oraz na terenach przyległych do budynków wraz z pielęgnacją zieleni i odśnieżaniem
MIEJSKI ZARZĄD ZASOBÓW KOMUNALNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00314604
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314604/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-30 12:13
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9c3add4-0eb1-4509-af9e-efec4fb22dc4
- Identyfikator
- 6282133889
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314604 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie czystości w częściach wspólnych budynków administrowanych przez MZZK oraz na terenach przyległych do budynków wraz z pielęgnacją zieleni i odśnieżaniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD ZASOBÓW KOMUNALNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120288979
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Garncarska 4
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzzk-zp@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzzk.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9c3add4-0eb1-4509-af9e-efec4fb22dc41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie budynkami oraz lokalami mieszkalnymi i użytkowymi stanowiącymi własność lub współwłasność Gminy Chrzanów
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie czystości w częściach wspólnych budynków administrowanych przez MZZK oraz na terenach przyległych do budynków wraz z pielęgnacją zieleni i odśnieżaniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9c3add4-0eb1-4509-af9e-efec4fb22dc4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314604
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031351/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Utrzymanie czystości i porządku w częściach wspólnych budynków administrowanych przez MZZK oraz na terenach zewnętrznych przyległych do budynków wraz z pielęgnacją zieleni i odśnieżaniemw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206704
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 306046,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi: Utrzymania czystości w budynkach administracyjnych przez MZZK oraz na terenach zewnętrznych przyległych do budynków wraz z pielęgnacją zieleni i odśnieżaniem.
2. Zamówienie obejmuje:
Obejmuje:
a) utrzymanie czystości w częściach wspólnych budynków administrowanych przez MZZK na powierzchni 9389,00 m2
b) utrzymanie czystości na terenach wokół budynków obejmujący powierzchnię 12786,00 m2
c) zimowe utrzymanie czystości przy budynkach obejmujący powierzchnię 6714,00 m2
d) sprzątnie strychów- 4317,00 m2
e) pielęgnację terenów zielonych- 9250,00 m2
f) jednorazowe utrzymanie terenów – 12 913,00 m2
g) plac zabaw przy ul. Szymanowskiego 49 w Pogorzycach – 319,00 m2
h) ogród sensoryczny „Zacisze pod Lipą” – 139,00 m2
i) zbiornik retencyjny – 440 m2
j) zbiornik retencyjny - odpompowanie oraz wywiezienie wody ze zbiornika w razie konieczności – do 200 m2
Szczegółowy zakres czynności wraz z warunkami realizacji zamówienia oraz częstotliwością wykonania czynności zawiera złącznik nr A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90620000-9 - Usługi odśnieżania
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77342000-9 - Przycinanie żywopłotów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295917,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 789140,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 578938,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Ochrony Osób i Mienia MTM MARYT Trenda Maciej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6281921567
7.3.4) Miejscowość: Chrzanów
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298750,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2026-12-31| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |