Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych w gminie Dukla
GMINA DUKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00314609
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314609/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 12:15
- Lokalizacja
- Dukla, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5d9e448-a714-4f04-a561-597d8fb16e8a
- Identyfikator
- 6842364450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314609 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych w gminie Dukla
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DUKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Trakt Węgierski 11
1.5.2.) Miejscowość: Dukla
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@dukla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dukla.pl//
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5d9e448-a714-4f04-a561-597d8fb16e8a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych w gminie Dukla2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5d9e448-a714-4f04-a561-597d8fb16e8a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314609
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045428/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252482
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest „Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych w gminie Dukla”, z podziałem na następujące zadania:
1) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze gminnej nr 101 w miejscowości Chyrowa.
2) Położenie nawierzchni asfaltowej na ulicy Nadbrzeżnej w miejscowości Głojsce.
3) Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze wewnętrznej nr 2653 w miejscowości Iwla.
4) Wykonanie odcinków nakładki asfaltowej na drodze gminnej „Przylasek” w miejscowości Jasionka.
5) Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze wewnętrznej nr 665 w miejscowości Lipowica.
6) Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze wewnętrznej nr 648 w miejscowości Lipowica.
7) Wykonanie nawierzchni asfaltowej w miejscowości Łęki Dukielskie (Myszkowskie) drogi gminnej na działce nr 396.
8) Wykonanie nakładki bitumicznej na drodze wewnętrznej nr 1143 w miejscowości Nadole.
9) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze wewnętrznej nr 315/1 w miejscowości Wietrzno.
10) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze wewnętrznej nr działki 70 o długości 80m w miejscowości Zboiska.
11) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze wewnętrznej nr 195 w miejscowości Zyndranowa.
12) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze wewnętrznej, na dz. nr 794/8, 206/59, 206/49 w Dukli.
13) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze wewnętrznej dz. 1129 w miejscowości Teodorówka.
14) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze gminnej, na działce nr 392/2 w miejscowości Nowa Wieś.
15) Wykonanie nakładki asfaltowej placu utwardzonego przy Szkole Podstawowej w Dukli, na dz. nr 240/1.
W ramach przedmiotowego zadania zamierza się wykonać przebudowę 15 dróg gminnych oraz wewnętrznych w danych sołectwach Gminy Dukli.
Konstrukcja nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-bitumicznej: 4 cm warstwa ścieralna, 3 cm warstwa wiążąca.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 1 do SWZ
b) Warunki określone w projekcie umowy – Załącznik nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233140-2 - Roboty drogowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650182,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 656094,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 650182,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842014744
7.3.3) Ulica: Tysiąclecia 38
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 650182,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |