Remont instalacji centralnego ogrzewania polegający na wymianie rozdzielaczy na nieruchomościach należących do TBS Wrocław Sp. z o.o.
TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00314626
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 12:19
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3a266cf-acba-4a24-b795-61bebbe69481
- Identyfikator
- 8951633275
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczne
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ WASILEWSKILeszno, PL · lot 0
124 254 PLNTOMASZ WASILEWSKILeszno, PL · lot 1
183 114 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314626 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji centralnego ogrzewania polegający na wymianie rozdzielaczy na nieruchomościach należących
do TBS Wrocław Sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Biuro Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Przybyszewskiego 102-104
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-148
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@tbs-wroclaw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.tbs-wroclaw.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tbs-wroclaw.logintrade.net/zapytania_email,229803,501da24bc8241b54c1a4ef93993cc4bf.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji centralnego ogrzewania polegający na wymianie rozdzielaczy na nieruchomościach należącychdo TBS Wrocław Sp. z o.o.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3a266cf-acba-4a24-b795-61bebbe69481
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243733
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.360.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie rozdzielaczy instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) w budynkach mieszkalnych i lokalach usługowych należących do Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu.2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności demontaż istniejących oraz montaż nowych rozdzielaczy c.o. wraz z niezbędną armaturą i elementami instalacji, a także wykonanie czynności związanych z przywróceniem instalacji do prawidłowej pracy. Prace realizowane będą w lokalach mieszkalnych, lokalach usługowych budynków. Celem robót jest przywrócenie pełnej sprawności technicznej instalacji centralnego ogrzewania oraz zapewnienie jej bezpiecznej i prawidłowej eksploatacji zgodnie z obowiązującymi przepisami technicznymi, BHP i ppoż.
3. Zamówienie zostało podzielone na dwie części (zwane również Zadaniami), tj.:
3.1. Część nr 1 obejmuje remont instalacji c.o. polegający na wymianie rozdzielaczy w budynkach przy ul. Wietnamskiej 3 oraz Pakistańskiej 5–11 we Wrocławiu, w tym:
a) wymianę 85 rozdzielaczy w lokalach mieszkalnych,
b) wymianę 4 rozdzielaczy w lokalach usługowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
4.5.5.) Wartość części: 90886,12 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie rozdzielaczy instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) w budynkach mieszkalnych i lokalach usługowych należących do Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności demontaż istniejących oraz montaż nowych rozdzielaczy c.o. wraz z niezbędną armaturą i elementami instalacji, a także wykonanie czynności związanych z przywróceniem instalacji do prawidłowej pracy. Prace realizowane będą w lokalach mieszkalnych, lokalach usługowych budynków. Celem robót jest przywrócenie pełnej sprawności technicznej instalacji centralnego ogrzewania oraz zapewnienie jej bezpiecznej i prawidłowej eksploatacji zgodnie z obowiązującymi przepisami technicznymi, BHP i ppoż.
3. Zamówienie zostało podzielone na dwie części (zwane również Zadaniami), tj.:
3.2. Część nr 2 obejmuje remont instalacji c.o. na osiedlu Brochów IV (budynek ul. Wileńska 15-27 oraz budynek ul. Wileńska 1-13), w tym wymianę 150 rozdzielaczy w lokalach mieszkalnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
4.5.5.) Wartość części: 159945 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124254,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153792,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124254,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wasyl Tomasz Wasilewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 501-007-76-27
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124254,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183114,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186030,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183114,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wasyl Tomasz Wasilewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 501-007-76-27
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183114,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |