Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót w celu realizacji dostawy i montażu 2 szt. platform dla niepełnosprawnych przy Pomniku Mauzoleum w formule zaprojektuj i wybuduj

Państwowe Muzeum na Majdanku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00314660
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314660/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 12:26
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80d8b01c-224f-4ae3-8b41-278a63a777f5
Identyfikator
9460001052
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSprzęt dla osób niepełnosprawnychWyciągi pochyłeInstalowanie wind i ruchomych schodówUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314660 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót w celu realizacji dostawy i montażu 2 szt. platform dla niepełnosprawnych przy Pomniku Mauzoleum w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Muzeum na Majdanku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Droga Męczenników Majdanka 67

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-325

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdanek.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.majdanek.eu/bip

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-80d8b01c-224f-4ae3-8b41-278a63a777f5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót w celu realizacji dostawy i montażu 2 szt. platform dla niepełnosprawnych przy Pomniku Mauzoleum w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80d8b01c-224f-4ae3-8b41-278a63a777f5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314660

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117984/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót w celu realizacji dostawy i montażu 2 szt. platform dla niepełnosprawnych przy Pomniku Mauzoleum w formule zaprojektuj i wybuduj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264643

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: SZP.260.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 89925,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z dostawą i montażem 2 platform dla niepełnosprawnych przy Pomniku Mauzoleum znajdującym się na terenie Państwowego Muzeum na Majdanku w Lublinie przy ul. Droga Męczenników Majdanka 67 zgodnie z załączonym Opisem przedmiotu zamówienia w tym Programem Funkcjonalno- Użytkowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ ( Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowi załącznik do opisu przedmiotu zamówienia).
2. Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji robót budowlanych,
2) uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych, w tym w szczególności uzgodnień z Wojewodą Lubelskim oraz Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków, a także pozwolenia na budowę/zgłoszenia (jeżeli będzie wymagane),
3) przeprowadzenie prac zgodnie z wykonaną dokumentacją i uzyskanymi do niej uzgodnieniami, opiniami i decyzjami,
4) dostawę 2 kompletnych platform dla osób niepełnosprawnych,
5) montaż platform wraz z wykonaniem niezbędnych robót towarzyszących, w tym doprowadzeniem zasilania,
6) uruchomienie, sprawdzenie poprawności działania oraz przekazanie platform do użytkowania Zamawiającemu,
7) pełnienie nadzoru autorskiego nad pracami realizowanymi na podstawie wykonanej dokumentacji,
8) sporządzenie dokumentacji powykonawczej.

3. Pomnik Mauzoleum położony jest na terenie Państwowego Muzeum na Majdanku przy ul. Droga Męczenników Majdanka 67 w Lublinie wpisanym do rejestru zabytków pod nr A/1029 i podlega ochronie służb konserwatorskich. Prace należy realizować zgodnie z wytycznymi Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
Zakres terenu udostępnionego na potrzeby budowy zostanie określony z Wykonawcą na etapie rozpoczęcia prac projektowych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (sopz) znajduje się w załączniku nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) oraz w wyszczególnionych w nim załącznikach i stanowi jej integralną część.
5. Zamawiający wymaga aby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, oraz zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
6. [...]
7. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę pełnej gwarancji na przedmiot zamówienia na okres minimum 24 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego. Niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji, Zamawiający może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi na zasadach ogólnych. W przypadku, gdy okres gwarancji jest krótszy niż 5 lat, to okres rękojmi wynosi nie mniej niż 5 lat, licząc od daty odbioru końcowego. Zamawiający wymaga gwarancji w formie pisemnej.
8. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy ubezpieczenia robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

42416200-7 - Wyciągi pochyłe

45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z powołanym przepisem art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa
kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W prowadzonym postępowaniu Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 110 608,54 złotych brutto.
W wyznaczonym terminie wpłynęły dwie oferty:
1. INTERO SERWIS SP. z o.o,, ul. Daniłowskiego 6/76,01-833 Warszawa –
cena ofertowa brutto 276 000,00 zł
2. Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa, ul. Pawia 51/72, 01-030 Warszawa –
cena ofertowa brutto 257 931,00 zł
Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Jednocześnie Zamawiający w obecnym stanie budżetu nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych o brakującą kwotę w celu wyboru oferty, dlatego zasadne było unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257931,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane