„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radymno”
Gmina Radymno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00314740
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 12:39
- Lokalizacja
- Radymno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28bcfed2-ffdf-4f56-aba0-cb412010d81c
- Identyfikator
- 7922031544
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314740 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radymno”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radymno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lwowska 38
1.5.2.) Miejscowość: Radymno
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-550
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugradymno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugradymno.ires.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28bcfed2-ffdf-4f56-aba0-cb412010d81c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radymno”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28bcfed2-ffdf-4f56-aba0-cb412010d81c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038809/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radymno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229326
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową łącznie 6 odcinków oświetlenia w miejscowościach Święte, Ostrów, Sośnica, Budzyń, Łazy, gmina Radymno przedstawione poniżej:
Zadanie nr 1
W miejscowości Święte jest do wykonania linia kablowa elektroenergetyczna niskiego 0.4 kV z masztami i naświetlaczami oświetleniowymi typu LED boiska sportowego (dz. nr ewid. gr. 288, 289). Długość trasy projektowanej linii kablowej oświetlenia boiska sportowego – ok. 354 mb, maszty projektowane oświetlenia do wykonania (M1, M2, M3, M4, M5, M6) – 6 szt., naświetlacze typu LED szt. 24. Zasilanie z istniejącego złącza licznikowego umieszczonego na ścianie budynku świetlicy, stacja transformatorowa ,,Święte 2’’.
Zadanie nr 2
W miejscowości Ostrów jest do wykonania linia kablowa elektroenergetyczna niskiego napięcia 0.4 kV ze słupami i oprawami oświetleniowymi typu LED wzdłuż drogi powiatowej oraz drogi gminnej (dz. nr ewid. gr. 3242, 3141/2). Długość trasy projektowanej linii kablowej oświetlenia drogi powiatowej i gminnej – ok. 461 mb, słupy projektowane oświetlenia do wykonania (S1/1, S1/2, S1/3, S1/4, S1/5, S1/6, S1/7, S1/8, S1/9, S1/10, S1/11) – 11 szt., oprawy typu LED szt. 12.
Zasilanie z istniejącego słupa nr 1/1/1 , stacja transformatorowa ,,Ostrów 1’’.
Zadanie nr 3
W miejscowości Ostrów jest do wykonania linia kablowa elektroenergetyczna niskiego napięcia 0.4 kV ze słupami i oprawami oświetleniowymi typu LED alejek, boiska do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią na terenie Centrum Rekreacyjno – Edukacyjnego (dz. nr ewid. gr. 3385/9). Długość trasy projektowanej linii kablowej oświetlenia terenu Centrum Rekreacyjno – Edukacyjnego – ok. 539 mb, słupy projektowane oświetlenia do wykonania: alejki, słupy (Rg2/3, Rg2/4, Rg2/5, Rg2/6, Rg2/7, Rg2/8, Rg2/9, Rg2/10, Rg1/12, Rg1/17, Rg1/18, Rg1/19, Rg1/20, Rg1/21, Rg1/22, Rg1/7) – 16 szt., oprawy typu LED szt. 16, boisko do piłki nożnej słupy (Rg4/1, Rg4/2 – podwójny wysięgnik, Rg4/3, Rg4/4 - podwójny wysięgnik) – 4 szt., projektory typu LED szt. 9, boisko wielofunkcyjne słupy (Rg3/1, Rg3/2, Rg3/3, Rg3/4 – potrójny wysięgnik) – 4 szt., projektory typu LED szt. 6. Zasilanie z istniejących słupów oświetleniowych oraz szafy oświetleniowej zlokalizowanej na terenie Centrum Rekreacyjno–Edukacyjnego.
Zadanie nr 4
W miejscowości Sośnica ul. Spokojna i Topolowa jest do wykonania linia kablowa elektroenergetyczna niskiego napięcia 0.4 kV ze słupami i oprawami oświetleniowymi typu LED wzdłuż drogi gminnej (dz. nr ewid. gr. 244/1, 272, 292, 291, 283/1, 290, 299/3, 299/6, 300/1, 303, 323). Długość trasy projektowanej linii kablowej oświetlenia drogi gminnej – ok. 485 mb, słupy projektowane oświetlenia do wykonania (S1, S1, S2, S3, S4, S5, S6, S7, S8, S9, S10, S11) – 12 szt., oprawy typu LED szt. 13.
Zasilanie z istniejącego słupa nr 9/2/10 , stacja transformatorowa ,,Sośnica 9’’.
Zadanie nr 5
W miejscowości Łazy jest do wykonania odcinek linii kablowej elektroenergetycznej niskiego napięcia 0.4 kV ze słupami i oprawami oświetleniowymi typu LED oświetlenia boiska sportowego i placu zabaw (dz. nr ewid. gr. 669, 724). Długość trasy projektowanej linii kablowej oświetlenia – ok. 85 mb, słupy projektowane oświetlenia do wykonania (M1, M2, L) – 3 szt., oprawy typu LED szt. 5. Zasilanie z istniejącej szafy kablowej 3/1/11/1, stacja transformatorowa ,,Łazy 3’’.
Zadanie nr 6
W miejscowości Budzyń jest do wykonania odcinek linii kablowej elektroenergetycznej niskiego napięcia 0.4 kV ze słupami i oprawami oświetleniowymi typu LED wzdłuż drogi gminnej (dz. nr ewid. gr. 275/2, 276, 284, 308). Długość trasy projektowanej linii kablowej oświetlenia drogi gminnej – ok. 472 mb, słupy projektowane oświetlenia do wykonania (L35, L36, L37, L38, L39, L40, L41, L42, L43, L44, L45, L1, L2, L3) – 14 szt., oprawy typu LED szt. 14. Zasilanie z istniejącej latarni oraz szafki oświetleniowej SO, stacja transformatorowa ,,Budzyń 1” i ,,Budzyń 2”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 549989,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 921270,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 549989,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Elektrosprzęt” Artur Graboń, Aleksandra Putko-Graboń Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7920001993
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 549989,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40,100 dni
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |