Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych w ramach projektu pn. „Samodzielni w przyszłość” realizowanego przez Gminę Lublin/MOPR w Lublinie w ramach PFE dla Lubelskiego 2021-2027

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00314817
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314817/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-30 12:53
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcf36c22-0abb-4f9c-b294-4611ec840055
Identyfikator
9461776714
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314817 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych w ramach projektu pn. „Samodzielni w przyszłość” realizowanego przez Gminę Lublin/MOPR w Lublinie w ramach PFE dla Lubelskiego 2021-2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004165413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Koryznowej 2D

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-137

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mopr.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fcf36c22-0abb-4f9c-b294-4611ec840055

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych w ramach projektu pn. „Samodzielni w przyszłość” realizowanego przez Gminę Lublin/MOPR w Lublinie w ramach PFE dla Lubelskiego 2021-2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcf36c22-0abb-4f9c-b294-4611ec840055

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314817

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079478/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych w ramach projektu pn „Samodzielni w przyszłość” realizowanego przez Gminę Lublin/MOPR w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Samodzielni w przyszłość" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296907

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D-OR.260.4.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 76500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Zadanie 4 poz. 4.2. Kurs prawo jazdy kat. B
Usługa polegająca na przeprowadzeniu kursu prawo jazdy kat. B dla 10 osób usamodzielnianych, Uczestników/czek projektu zamieszkałych na terenie Miasta Lublin.
Realizacja zadania 4 „Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych”, poz. 4.2. Kurs prawo jazdy kat. B, w ramach projektu pn. „Samodzielni w przyszłość”, realizowanego przez Gminę Lublin/Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działania 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej, realizowanego na podstawie umowy nr 123/FELU.08.08-IZ.00-0048/24-00 z dnia 02.04.2025 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia w załącznikach nr A do SWZ.
Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia określony został w Rozdziale nr 3,
w załączniku nr 2.1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 42300 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Zadanie 4 poz. 4.3. Kurs obsługi wózków widłowych
Usługa polegająca na przeprowadzeniu kursu obsługi wózków widłowych dla 4 osób usamodzielnianych, Uczestników/czek projektu zamieszkałych na terenie Miasta Lublin.
Realizacja zadania 4 „Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych”, poz. 4.3. Kurs obsługi wózków widłowych, w ramach projektu pn. „Samodzielni w przyszłość”, realizowanego przez Gminę Lublin/Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działania 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej, realizowanego na podstawie umowy nr 123/FELU.08.08-IZ.00-0048/24-00 z dnia 02.04.2025 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia w załącznikach nr B do SWZ.
Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia określony został w Rozdziale nr 3,
w załączniku nr 2.2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 5200 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Zadanie 4 poz. 4.4. Kurs operatora koparko-ładowarki
Usługa polegająca na przeprowadzeniu Kursu operatora koparko-ładowarki dla 2 osób usamodzielnianych Uczestników/czek projektu zamieszkałych na terenie Miasta Lublin.
Realizacja zadania 4 „Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych”, poz. 4.4. Kurs operatora koparko-ładowarki w ramach projektu pn. „Samodzielni w przyszłość”, realizowanego przez Gminę Lublin/Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działania 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej, realizowanego na podstawie umowy nr 123/FELU.08.08-IZ.00-0048/24-00 z dnia 02.04.2025 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia w załącznikach nr C do SWZ.
Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia określony został w Rozdziale nr 3,
w załączniku nr 2.3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 5000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: Zadanie 4 poz. 4.5. Kurs kosmetyczny
Usługa polegająca na przeprowadzeniu kursu kosmetycznego – zajęcia grupowe dla 5 osób usamodzielnianych Uczestników/czek projektu zamieszkałych na terenie Miasta Lublin.
Realizacja zadania 4 „Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych”, poz. 4.5. Kurs kosmetyczny w ramach projektu pn. „Samodzielni w przyszłość”, realizowanego przez Gminę Lublin/Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działania 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej, realizowanego na podstawie umowy nr 123/FELU.08.08-IZ.00-0048/24-00 z dnia 02.04.2025 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia w załącznikach nr D do SWZ.
Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia określony został w Rozdziale nr 3,
w załączniku nr 2.4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 14000 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5: Zadanie 4.6.Kurs stylista paznokci
Usługa polegająca na przeprowadzeniu kursu stylista paznokci – zajęcia grupowe dla 5 osób usamodzielnianych Uczestników/czek projektu zamieszkałych na terenie Miasta Lublin.
Realizacja zadania 4 „Indywidualne wsparcie dla osób usamodzielnianych”, poz. 4.6. Kurs stylista paznokci w ramach projektu pn. „Samodzielni w przyszłość”, realizowanego przez Gminę Lublin/Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działania 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej, realizowanego na podstawie umowy
nr 123/FELU.08.08-IZ.00-0048/24-00 z dnia 02.04.2025 r.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia w załącznikach nr E do SWZ.
Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia określony został w Rozdziale nr 3,
w załączniku nr 2.5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 10000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi