"Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Sokołów Małopolski " w podziale na 3 części
GMINA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00314875
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 13:03
- Lokalizacja
- Sokołów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-398459fa-2915-41ed-8cb1-52dbec1b4715
- Identyfikator
- 5170121981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane
Wykonawcy
3 przyznane
ŁUKASZ MAZUREKOkrągłe, PL · lot 0
596 550 PLNKAMIL KOWALSKIJeżowe, PL · lot 1
145 140 PLNKAMIL KOWALSKIJeżowe, PL · lot 2
137 145 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314875 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Sokołów Małopolski " w podziale na 3 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582134
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-050
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@sokolow-mlp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolow-mlp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-398459fa-2915-41ed-8cb1-52dbec1b47151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Sokołów Małopolski " w podziale na 3 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-398459fa-2915-41ed-8cb1-52dbec1b4715
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110141/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Sokołów Małopolski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175030
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.ZP.271.24.D.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 658536,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego przy ul. Głogowskiej i Tęczowej w Sokołowie MałopolskimZakres rzeczowy:
– Roboty przygotowawcze,
– Roboty ziemne,
– Zabezpieczenie infrastruktury technicznej,
– Stabilizacja fundamentów prefabrykowanych,
– Stabilizacja przewodów ziemnych,
– Montaż szafy ZKP+SO,
– Montaż słupów stalowych,
– Montaż wysięgników,
– Montaż opraw oświetleniowych,
– Prace wykończeniowe,
Opis inwestycji:
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci nN poniżej 1 kV oświetlenia dróg w Sokołowie Małopolskim na ulicach osiedla Słonecznego oraz części ul. Głogowskiej. Zadanie polega na ułożeniu 3433 m kabla YAKXS 4x25 mm, posadowieniu 70 fundamentów prefabrykowanych F150/200, 70 słupów stalowych o właściwościach opisanych w załącznikach do SWZ nr 12 i 13, montażu 70 wysięgników i opraw oświetleniowych opisanych w załącznikach do SWZ nr 12 i 13.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 450000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia ulicznego wzdłuż drogi powiatowej Nr 1366R Markowizna – Wólka Sokołowska w Małej MarkowiźnieZakres rzeczowy:
– Roboty przygotowawcze,
– Roboty ziemne,
– Zabezpieczenie infrastruktury technicznej,
– Stabilizacja fundamentów prefabrykowanych,
– Stabilizacja przewodów ziemnych,
– Montaż szafy ZKP+SO,
– Montaż słupów stalowych,
– Montaż wysięgników,
– Montaż opraw oświetleniowych,
– Prace wykończeniowe,
Opis inwestycji:
Przedmiotem zadania jest budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1 kV oświetlenia drogowego oświetlenia drogowego części drogi powiatowej Nr 1366 Markowizna – Wólka Sokołowska w miejscowości Markowizna”. Zadanie polega na wykonaniu 68,5 m linii kablowej YAKXS 4x25 mm oraz 1002 m linii kablowej napowietrznej AsXSn 2x25 mm. Należy zamontować 26 słupów oświetleniowych wykonanych z żerdzi strunobetonowych wirowanych E o długości 10,5 m, zamontować 26 wysięgników i opraw oświetleniowych opisanych w załącznikach do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 200000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III pn.:Zadanie a): Budowa oświetlenia drogowego przy drodze wewnętrznej dz. nr ewid. 2727 w m. Wólka Niedźwiedzka
Zakres rzeczowy:
– Roboty przygotowawcze,
– Roboty ziemne,
– Zabezpieczenie infrastruktury technicznej,
– Stabilizacja fundamentów prefabrykowanych,
– Stabilizacja przewodów ziemnych,
– Montaż szafy ZKP+SOU,
– Montaż słupów aluminiowych anodowanych,
– Montaż wysięgników,
– Montaż opraw oświetleniowych,
– Prace wykończeniowe,
Opis inwestycji:
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1 kV, stanowiące oświetlenie uliczne. Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie 210 m linii kablowej YAKXS 4x35mm2, montaż 6 fundamentów B-51, 6 słupów aluminiowych anodowanych wraz z wysięgnikiem oraz oprawami. Należy wykonać także montaż szafy oznaczonej jako SOU posadowionej na fundamencie prefabrykowanym, zasilanej ze złącza kablowo-pomiarowego oznaczonego wg projektu „ZKP”. Wykonać prace zabezpieczające i odtworzeniowe. Zamawiający dopuszcza możliwość stosowania rozwiązań podobnych lub równoważnych po ich zatwierdzeniu przez przedstawiciela Zamawiającego.
Zadanie b): Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze wewnętrznej dz. nr ewid. 3599/2 w m. Wólka Niedźwiedzka.
Zakres rzeczowy:
– Roboty przygotowawcze,
– Roboty ziemne,
– Zabezpieczenie infrastruktury technicznej,
– Stabilizacja fundamentów prefabrykowanych,
– Stabilizacja przewodów ziemnych,
– Montaż szafy ZKP+SOU,
– Montaż słupów stalowych,
– Montaż wysięgników,
– Montaż opraw oświetleniowych,
– Prace wykończeniowe,
Opis inwestycji:
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1 kV, stanowiące oświetlenie uliczne. Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie 204 m linii kablowej YAKXS 4x35mm2 na trasie o długości 170 metrów, montaż 6 fundamentów B-51, 6 słupów aluminiowych anodowanych wraz z wysięgnikiem oraz oprawami. Należy wykonać także montaż szafy oznaczonej jako SOU posadowionej na fundamencie prefabrykowanym, zasilanej ze złącza kablowo-pomiarowego oznaczonego wg projektu „ZKP”. Wykonać prace zabezpieczające i odtworzeniowe. Zamawiający dopuszcza możliwość stosowania rozwiązań podobnych lub równoważnych po ich zatwierdzeniu przez przedstawiciela Zamawiającego.
Uwaga: W odniesieniu do części III zamówienia, Zamawiający wymaga montażu słupów stalowych z oprawami ulicznymi tożsamymi z już istniejącymi.
Wszystkie nowo montowane oprawy oświetleniowe musza być kompatybilne
z istniejącym systemem oświetlenia (INTERACT CITY) w Gminie Sokołów Małopolski
W przypadku linii kablowej ziemnej wraz z kablem układać należy bednarkę.
Po wykonaniu prac montażowych wykonawca zobowiązany jest do uporządkowania placu budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 160000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596550,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1259520,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 596550,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maz- Instal Łukasz Mazurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9182156208
7.3.3) Ulica: Okrągłe 3b
7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj
7.3.5) Kod pocztowy: 23-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 596550,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145140,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 452640,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145140,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Elektrycznych EL - KAM Kamil Kowalski,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6020132239
7.3.4) Miejscowość: Jeżowe 690 B
7.3.5) Kod pocztowy: 37-430
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145140,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123919,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255840,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137145,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Elektrycznych „EL-KAM
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6020132239
7.3.3) Ulica: Jeżowe
7.3.4) Miejscowość: Jeżowe 690B
7.3.5) Kod pocztowy: 37-430
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137145,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |