Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z infrastrukturą techniczną w celu zapewnienia właściwych warunków przechowywania i utrzymania gotowości operacyjnej posiadanego sprzętu w m. Świedziebnia

Gmina Świedziebnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00314876
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 13:03
Lokalizacja
Świedziebnia, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b72cf52c-6b43-4f4e-b6bd-4df26207ef54
Identyfikator
8741711106
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie magazynówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314876 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z infrastrukturą techniczną w celu zapewnienia właściwych warunków przechowywania i utrzymania gotowości operacyjnej posiadanego sprzętu w m. Świedziebnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świedziebnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118454

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 92A

1.5.2.) Miejscowość: Świedziebnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-335

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swiedziebnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiedziebnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b72cf52c-6b43-4f4e-b6bd-4df26207ef54

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z infrastrukturą techniczną w celu zapewnienia właściwych warunków przechowywania i utrzymania gotowości operacyjnej posiadanego sprzętu w m. Świedziebnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b72cf52c-6b43-4f4e-b6bd-4df26207ef54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067366/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z infrastrukturą techniczną w celu zapewnienia właściwych warunków przechowywania i utrzymania gotowości operacyjnej posiadanego sprzętu w m. Świedziebnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284923

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 395592,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pod nazwą: Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z infrastrukturą techniczną w celu zapewnienia właściwych warunków przechowywania i utrzymania gotowości operacyjnej posiadanego sprzętu w m. Świedziebnia.
Przedsięwzięcie obejmuje zaprojektowanie i budowę magazynu obrony cywilnej wraz z infrastrukturą techniczną w celu zapewnienia właściwych warunków przechowywania i utrzymania gotowości operacyjnej posiadanego sprzętu w miejscowości Świedziebnia, w następującym zakresie:
- opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej,
- budowa budynku magazynowego,
- wykonanie wszystkich niezbędnych przyłączy,
- wykonanie niezbędnych instalacji,
- wykonanie utwardzeń, dojazdów, dojść i miejsc parkingowych.

Zamówienie należy wykonać w formule „zaprojektuj i wybuduj”, wykorzystując Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący załącznik nr 11 do SWZ, który szczegółowo opisuje przedmiot zamówienia.

Wykonawca zobowiązany jest do wykonania Przedmiotu Umowy w terminie 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie później niż do 10.12.2026 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert złożonych w postępowaniu przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1044147,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1074503,40 PLN

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane