Dostawa foteli biurowych wraz z montażem oraz transportem do lokali Podkarpackiego OR oraz 20 Biur Powiatowych ARiMR
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00518756
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00518756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-26 16:06
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6295ffe5-f00c-452c-aae6-bba71dc52a04
- Identyfikator
- 5261933940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00518756 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa foteli biurowych wraz z montażem oraz transportem do lokali Podkarpackiego OR oraz 20 Biur Powiatowych ARiMR
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Podkarpacki Oddział Regionalny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010613083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Tadeusza Rejtana 36
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-310
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: podkarpacki@arimr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.arimr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/arimr1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Agencja płatnicza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa foteli biurowych wraz z montażem oraz transportem do lokali Podkarpackiego OR oraz 20 Biur Powiatowych ARiMR2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6295ffe5-f00c-452c-aae6-bba71dc52a04
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443732
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BOR09.2619.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 318699,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa foteli biurowych wraz z montażem oraz z usługą transportu i wniesienia do lokali Podkarpackiego Oddziału Regionalnego oraz 20 Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
2. Fotele biurowe zostaną dostarczone na koszt i ryzyko Wykonawcy do Podkarpackiego Oddziału Regionalnego oraz 20 Biur Powiatowych ARiMR w ilościach określonych w Załączniku nr 3 do projektowanych postanowień Umowy oraz rozładowane i wniesione do wskazanych w dniu dostawy przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego pomieszczeń w godzinach pracy biura tj. poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00. Wykaz jednostek Zamawiającego zawiera Załącznik nr 3 do projektowanych postanowień Umowy. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ – projektowane postanowienia Umowy.
3. Wykonawca na własny koszt i ryzyko dostarczy przedmiot zamówienia do jednostek Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR oraz dokona rozładunku i wniesienia w miejsce wskazane przez Kierownika danego biura powiatowego lub inną osobę upoważnioną na podstawie Umowy.
4. Wykonawca gwarantuje, że wszystkie fotele będą fabrycznie nowe, wykonane z nowych bezpiecznych materiałów wg szczegółowego opisu zawartego w Załączniku Nr 1 do SWZ.
5. Na dostarczone fotele biurowe Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na okres 36 miesięcy, liczony od daty otrzymania kompletu protokołów odbioru.
6. Dostarczone fotele biurowe muszą posiadać stosowne wymagania bezpieczeństwa wytrzymałości i trwałości, wymagane prawem atesty, certyfikaty, deklaracje zgodności określone w wymogach zawartych w rozporządzeniu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 18 października 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dz.U. z 2023 r. poz. 2367):
Krzesło stanowiące wyposażenie stanowiska pracy powinno posiadać:
a) dostateczną stabilność przez wyposażenie go w podstawę co najmniej pięciopodporową z kółkami jezdnymi,
b) regulację wysokości siedziska, regulację wysokości oparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulację kąta pochylenia oparcia oraz odpowiednie wymiary oparcia i siedziska, zapewniające wygodną pozycję ciała i swobodę ruchów,
c) wyprofilowane siedziska i oparcia odpowiednie do naturalnego wygięcia kręgosłupa i ud,
d) możliwość obrotu wokół osi pionowej o 360 stopni,
e) regulowane podłokietniki,
f) mechanizmy regulacji wysokości siedziska i pochylenia oparcia powinny być łatwo dostępne i proste
w obsłudze oraz tak usytuowane, aby regulację można było wykonywać w pozycji siedzącej.
7. Wykonawca oświadcza, iż na żądanie Zamawiającego udostępni mu do wglądu dokumenty potwierdzające ich posiadanie. Wszelkie wymagane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dokumenty( atesty, ceryfikaty,itp.) muszą być przedłożone wraz z dostawą foteli biurowych.
8. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39113100-8 - Fotele
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317106,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 601253,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 317106,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OFFICE CREATIVE GROUP Mariusz Antoniewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241810890
7.3.3) Ulica: Ostródzka 36H
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-289
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 317106,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |