Zakup kompleksowej usługi digitalizacji dokumentacji pracowniczej wraz z uruchomieniem oraz utrzymaniem repozytorium dokumentów
Województwo Łódzkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00314973
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314973/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-30 13:21
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7534bf2b-ba6d-4c05-9343-2cab7a260016
- Identyfikator
- 7251708148
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00314973 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup kompleksowej usługi digitalizacji dokumentacji pracowniczej wraz z uruchomieniem oraz utrzymaniem repozytorium dokumentów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Łódzkie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472071715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Piłsudskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.info@lodzkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/272042/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup kompleksowej usługi digitalizacji dokumentacji pracowniczej wraz z uruchomieniem oraz utrzymaniem repozytorium dokumentów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7534bf2b-ba6d-4c05-9343-2cab7a260016
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314973
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169827
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPPIV.272.27.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi obejmującej łącznie:
1.1. digitalizację dokumentacji pracowniczej, tj. akt osobowych pracowników oraz dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy, a także dokumentacji płacowej, polegającą na przygotowaniu dokumentacji papierowej do skanowania, wykonaniu odwzorowań cyfrowych dokumentów oraz ich indeksacji, zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ;
1.2. zasilenie, konfigurację, wdrożenie, uruchomienie oraz utrzymanie repozytorium dokumentów, tj. systemu teleinformatycznego przeznaczonego do prowadzenia, przechowywania, udostępniania oraz zarządzania dokumentacją pracowniczą w postaci elektronicznej;
1.3. czasowe przechowywanie dokumentacji pracowniczej w postaci papierowej poza siedzibą zamawiającego w okresie realizacji zamówienia, do momentu całkowitego zakończenia procesu digitalizacji oraz potwierdzenia prawidłowego funkcjonowania repozytorium dokumentów, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od odbioru digitalizacji historycznej oraz realizację usługi brakowania dokumentacji papierowej po uzyskaniu pisemnej zgody zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej „OPZ”) stanowi Załącznik nr 1 do SWZ, będący załącznikiem nr 1 do projektu Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 600555,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1190000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 600555,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIKA Sp. z o.o. w restrukturyzacji
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190055992
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 600555,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |