Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta Jordanowa

Miasto Jordanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315020
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315020/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 13:27
Lokalizacja
Jordanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e0b4d7c-6d35-4ace-879e-9a5fe1490dcc
Identyfikator
5521579821
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWymiana nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie urządzeń kontroli ruchu drogowegoWodne roboty budowlaneBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ MASTELALubień, PL · lot 0
330 352,21 PLN
FRANCISZEK KOWALCZYKŁętownia 378, PL · lot 1
402 463,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315020 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta Jordanowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jordanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Jordanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-240

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182691700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miasto@jordanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jordanow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8e0b4d7c-6d35-4ace-879e-9a5fe1490dcc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta Jordanowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e0b4d7c-6d35-4ace-879e-9a5fe1490dcc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026627/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta Jordanowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257260

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.1.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta Jordanowa obejmująca:
Część 1 : Modernizacja drogi gminnej - ul. 3 Maja-boczna dz. nr 5376/1 na odcinku od 0+330 do 0+570

2. Wykonanie robót budowlanych polegających m.in. na:
- Wykopach i zasypach wykonywanych koparkami podsiębiernymi;
- Poprowadzeniu rurociągów kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych;
- Wykonaniu przepustów polietylenowe HDPE kanalizacyjne, wraz z wykopem, Fi 400 mm;
- Obrukowaniu wlotu i wylotu przepustów pod zjazdami, wylotów kanalizacji, brukiem kamiennym (10x10cm) na podsypce cementowo piaskowej z zalaniem spoin zaprawą specjalną;
- Wykonaniu ścieków z elementów polimerobetonowymi wraz z rusztem żeliwnym klasy D400 (wraz ze studzienkami systemowymi) oraz ścieków prefabrykowanych typu kolejowego, trapezowe oraz mulda;
-wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego oraz stabilizacja podłoża;
- Wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, kruszywa łamanego i kostki brukowej;
- montażu krawężników betonowych wraz z wykonaniem ław - betonowe obniżone leżące
lub najazdowe
- Humusowaniu i obsianiu wraz z umocnieniem skarp płytami ażurowymi na podsypce cementowo-piaskowej;
3. wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu pionowa i pozioma poprzez wykonanie projektu z zatwierdzeniem i wprowadzeniem;
4.1. Część 1: Modernizacja drogi gminnej - ul. 3 Maja-boczna dz. nr 5376/1 na odcinku od 0+330 do 0+570
Odcinek remontowanej drogi od km od 0+330 do km 0+570 przewiduje wykonanie nawierzchni asfaltowej składającej się z warstwy wiążącej oraz z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego wraz z wymiana podbudowy z kruszywa łamanego na ulepszonym podłożu stabilizowanym spoiwem hydraulicznym. Remont przewiduje wykonanie nowej podbudowy z kruszywa łamanego na ulepszonym podłożu stabilizowanym spoiwem hydraulicznym oraz nowej nawierzchni asfaltowej składającej się z warstwy wiążącej z betonu asfaltowego oraz z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Ponad to po lewej stronie jezdni projekt przewiduje wymianę betonowych korytek ściekowych o wym. 50x15x50cm. Lokalizacja projektowanej inwestycji została przedstawiona na planie sytuacyjnym, parametry techniczne i szczegóły konstrukcyjne naniesiono na części rysunkowej projektu. Kształt i parametry inwestycji, nawiązują do ukształtowania terenu i do istniejącego zagospodarowania terenu działek przyległych.



5. Wynagrodzenie ma zawierać koszty pobierania i badania próbek wskazanych w STWIORB jak również koniecznych wynikających z polecenia inspektora nadzoru inwestorskiego, wytyczenie geodezyjne zakresu prac, przygotowanie i organizację terenu budowy, przygotowanie i organizację ruchu drogowego, oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik 9 SWZ.
7. Wykonawca zrealizuje roboty na swój koszt i ryzyko oraz zapewni obsługę geodezyjną w związku z wykonywanymi przez siebie robotami, a także obsługę administracyjną . Do obowiązków Wykonawcy zamówienia należy w szczególności:
a. zabezpieczenie urządzeń i sieci istniejących,
b. sporządzenie dokumentacji powykonawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
c. obsługa geodezyjna – wytyczenie, obsługa w trakcie realizacji robót, inwentaryzacji powykonawczej części zamówienia objętego dokumentacją projektową.
d. na każde żądanie Zamawiającego – okazywanie w stosunku do wykazanych materiałów certyfikatu na znak bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub certyfikatu zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną,
e. uzyskanie wyników prób, badań i odbiorów zezwalających na użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem,
f. doprowadzenie do placu budowy mediów niezbędnych do wykonania robót,
g. przygotowanie i likwidacja zaplecza budowy z zasilaniem w wodę, energię, usuwanie nieczystości ,
h. ustawienie niezbędnych wymaganych ogólnymi przepisami BHP, P.Poż. Prawa budowlanego, stref bezpieczeństwa, zabezpieczeń, ogrodzeń, , znaków, tablic, osłon itp.,
i. ubezpieczenie budowy
8. Wykonawca winien udzielić pełnej (tj. na materiały i robociznę) gwarancji na przedmiot zamówienia objęty zakresem zamówienia na okres nie krótszy niż wskazany w Projektowanych Postanowieniach Umownych zał. nr 8 do SWZ.
9. warancja na przedmiot zamówienia wskazana w SWZ: wymagana – 60 miesięcy, oceniana – maksymalnie do 84 miesięcy.
10. Wynagrodzenie musi zawierać koszty pobierania i badania próbek wskazanych w STWIORB jak również koniecznych wynikających z polecenia inspektora nadzoru inwestorskiego, wytyczenie geodezyjne zakresu prac, przygotowanie i organizację terenu budowy, oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót, opracowanie planu BIOZ.
11. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania ewentualnych odpadów powstałych w trakcie realizacji przedmiotu umowy podmiotowi uprawnionemu do unieszkodliwiania odpadów oraz do dostarczenia Zamawiającemu dokumentu potwierdzającego tę czynność (Karta przekazania odpadów).
12. Z uwagi na formę wynagrodzenia ryczałtowego przedmiar robót załączony do SWZ nie jest dokumentem podstawowym do wyceny oferty. Przedmiar robót należy traktować jako dokument pomocniczy. Załączony przedmiar robót stanowi podstawę do sporządzenia kosztorysu ofertowego, jest opracowaniem wtórnym wykonanym na podstawie projektu. Zawarte w przedmiarze robót zestawienia mają zobrazować skalę robot budowlanych i pomóc wykonawcy w oszacowaniu kosztów
14. UWAGA:
Ewentualne podane w opisach nazwy własne nie mają na celu naruszenia art. 99 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem spełnienia tego samego poziomu technologicznego, wydajnościowego i funkcjonalnego założonego w projekcie. Wszystkie ewentualne nazwy własne i marki handlowe elementów budowlanych, systemów, urządzeń i wyposażania zawarte w SWZ oraz dokumentacji projektowej, zostały użyte w celu sprecyzowania oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający informuje, że dopuszcza składanie ofert, w których poszczególne urządzenia bądź materiały wymienione w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót mogą być zastąpione urządzeniami bądź materiałami równoważnymi. Poprzez pojęcie materiałów i urządzeń równoważnych należy rozumieć materiały gwarantujące realizację robót zgodnie z projektem oraz zapewniające uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru oraz przedmiarze robót. Równoważne produkty i urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującym prawem. Wykonawca, który zaoferuje produkty oraz urządzenia równoważne wymagające zmiany posiadanych decyzji, będzie musiał w ramach wykonania zamówienia w imieniu Zamawiającego, uzyskać wymagane decyzje własnym staraniem i kosztem, gwarantując jednocześnie wykonanie zamówienia w terminie wynikającym z SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Obowiązek Wykonawcy wykazania równoważności produktu jest obowiązkiem wynikającym z ustawy, który może być spełniony w jakikolwiek sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie produktów z wymaganiami określonymi w SWZ, co winno zostać wykazane na etapie składania ofert zawierających produkty równoważne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45316210-0 - Instalowanie urządzeń kontroli ruchu drogowego

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.5.) Wartość części: 324778,77 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Modernizacja dróg gminnych na terenie Miasta Jordanowa obejmująca część:

Część 2: Modernizacja drogi wewnętrznej na działkach nr ewid. 5509, 3334/1, 6096/2, 5510/1, 5512, 3330/4, 3331/2, 3332 położonych w Jordanowie przy ul. Mickiewicza-bocznej, obejmujące:

2. Wykonanie robót budowlanych polegających m.in. na:
- Wykopach i zasypach wykonywanych koparkami podsiębiernymi;
- Poprowadzeniu rurociągów kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych;
- Wykonaniu przepustów polietylenowe HDPE kanalizacyjne, wraz z wykopem, Fi 400 mm;
- Obrukowaniu wlotu i wylotu przepustów pod zjazdami, wylotów kanalizacji, brukiem kamiennym (10x10cm) na podsypce cementowo piaskowej z zalaniem spoin zaprawą specjalną;
- Wykonaniu ścieków z elementów polimerobetonowymi wraz z rusztem żeliwnym klasy D400 (wraz ze studzienkami systemowymi) oraz ścieków prefabrykowanych typu kolejowego, trapezowe oraz mulda;
-wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego oraz stabilizacja podłoża;
- Wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, kruszywa łamanego i kostki brukowej;
- montażu krawężników betonowych wraz z wykonaniem ław - betonowe obniżone leżące
lub najazdowe
- Humusowaniu i obsianiu wraz z umocnieniem skarp płytami ażurowymi na podsypce cementowo-piaskowej;
3. wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu pionowa i pozioma poprzez wykonanie projektu z zatwierdzeniem i wprowadzeniem;

4.2. Część 2: Modernizacja drogi wewnętrznej na działkach nr ewid. 5509, 3334/1, 6096/2, 5510/1, 5512, 3330/4, 3331/2, 3332 położonych w Jordanowie przy ul. Mickiewicza-bocznej
Remont drogi swym zakresem przewiduje wykonanie frezowania istniejącej nawierzchni asfaltowej na całej długości drogi objętej niniejszym opracowaniem. Remont drogi obejmuje wymianę istniejącej podbudowy z kruszywa łamanego w dwóch warstwach wraz ze stabilizacją gruntu spoiwem. Odcinek remontowanej drogi przewiduje swym zakresem wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej składającej się z warstwy wiążącej z betonu asfaltowego oraz z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Wzdłuż krawędzi jezdni usypane zostaną pobocza o szerokości 50 cm gr. 20 cm z kruszywa łamanego 0-31,5 mm stabilizowanego mechanicznie, utrwalone powierzchniowo poprzez dwukrotne skropienie emulsją asfaltową z rozsypaniem grysów. Ponad to projekt przewiduje wymianę betonowych korytek ściekowych trapezowych o wym. 50x22x50cm na odcinku ok. 100m oraz korytek typu mulda 50x15x50cm na odcinku ok. 70m. Na szerokości dwóch zjazdów w lokalizacji wskazanej w PZT należy zabudować odwodnienie liniowe z polimerobetonu z rusztem w klasie obciążeń D400, o szerokości dopasowanej do korytek odwodnieniowych. Ponadto należy wymienić koryta krakowskie – kolejowe o wym. 44x68/50x59 na dnie istniejącego rowu na dł. ok 17m. Dodatkowo należy udrożnić istniejące rowy odwodnieniowe. W km 0+000,9 0+148,4 oraz 0+181,1 poprzecznie przez jednię zabudować odwodnienia liniowe z polimerobetonu z rusztem żeliwnym w klasie obciążeń D400.
Na końcowym odcinku remontowanej drogi po lewej stronie jezdni należy zabezpieczyć skarpę płytami betonowymi ażurowymi o wym. 40x60x10cm na długości około 20m. Projekt swym zakresem obejmuje wymianę przepustów: rury lite SN8 Dn400 i Dn250mm. Lokalizacja projektowanej inwestycji została przedstawiona na planie sytuacyjnym, parametry techniczne i szczegóły konstrukcyjne naniesiono na części rysunkowej projektu.

5. Wynagrodzenie ma zawierać koszty pobierania i badania próbek wskazanych w STWIORB jak również koniecznych wynikających z polecenia inspektora nadzoru inwestorskiego, wytyczenie geodezyjne zakresu prac, przygotowanie i organizację terenu budowy, przygotowanie i organizację ruchu drogowego, oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik 9 SWZ.
7. Wykonawca zrealizuje roboty na swój koszt i ryzyko oraz zapewni obsługę geodezyjną w związku z wykonywanymi przez siebie robotami, a także obsługę administracyjną . Do obowiązków Wykonawcy zamówienia należy w szczególności:
a. zabezpieczenie urządzeń i sieci istniejących,
b. sporządzenie dokumentacji powykonawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
c. obsługa geodezyjna – wytyczenie, obsługa w trakcie realizacji robót, inwentaryzacji powykonawczej części zamówienia objętego dokumentacją projektową.
d. na każde żądanie Zamawiającego – okazywanie w stosunku do wykazanych materiałów certyfikatu na znak bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub certyfikatu zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną,
e. uzyskanie wyników prób, badań i odbiorów zezwalających na użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem,
f. doprowadzenie do placu budowy mediów niezbędnych do wykonania robót,
g. przygotowanie i likwidacja zaplecza budowy z zasilaniem w wodę, energię, usuwanie nieczystości ,
h. ustawienie niezbędnych wymaganych ogólnymi przepisami BHP, P.Poż. Prawa budowlanego, stref bezpieczeństwa, zabezpieczeń, ogrodzeń, , znaków, tablic, osłon itp.,
i. ubezpieczenie budowy
8. Wykonawca winien udzielić pełnej (tj. na materiały i robociznę) gwarancji na przedmiot zamówienia objęty zakresem zamówienia na okres nie krótszy niż wskazany w Projektowanych Postanowieniach Umownych zał. nr 8 do SWZ.
9. warancja na przedmiot zamówienia wskazana w SWZ: wymagana – 60 miesięcy, oceniana – maksymalnie do 84 miesięcy.
10. Wynagrodzenie musi zawierać koszty pobierania i badania próbek wskazanych w STWIORB jak również koniecznych wynikających z polecenia inspektora nadzoru inwestorskiego, wytyczenie geodezyjne zakresu prac, przygotowanie i organizację terenu budowy, oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót, opracowanie planu BIOZ.
11. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania ewentualnych odpadów powstałych w trakcie realizacji przedmiotu umowy podmiotowi uprawnionemu do unieszkodliwiania odpadów oraz do dostarczenia Zamawiającemu dokumentu potwierdzającego tę czynność (Karta przekazania odpadów).
12. Z uwagi na formę wynagrodzenia ryczałtowego przedmiar robót załączony do SWZ nie jest dokumentem podstawowym do wyceny oferty. Przedmiar robót należy traktować jako dokument pomocniczy. Załączony przedmiar robót stanowi podstawę do sporządzenia kosztorysu ofertowego, jest opracowaniem wtórnym wykonanym na podstawie projektu. Zawarte w przedmiarze robót zestawienia mają zobrazować skalę robot budowlanych i pomóc wykonawcy w oszacowaniu kosztów
13. UWAGA:
Ewentualne podane w opisach nazwy własne nie mają na celu naruszenia art. 99 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem spełnienia tego samego poziomu technologicznego, wydajnościowego i funkcjonalnego założonego w projekcie. Wszystkie ewentualne nazwy własne i marki handlowe elementów budowlanych, systemów, urządzeń i wyposażania zawarte w SWZ oraz dokumentacji projektowej, zostały użyte w celu sprecyzowania oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający informuje, że dopuszcza składanie ofert, w których poszczególne urządzenia bądź materiały wymienione w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót mogą być zastąpione urządzeniami bądź materiałami równoważnymi. Poprzez pojęcie materiałów i urządzeń równoważnych należy rozumieć materiały gwarantujące realizację robót zgodnie z projektem oraz zapewniające uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru oraz przedmiarze robót. Równoważne produkty i urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującym prawem. Wykonawca, który zaoferuje produkty oraz urządzenia równoważne wymagające zmiany posiadanych decyzji, będzie musiał w ramach wykonania zamówienia w imieniu Zamawiającego, uzyskać wymagane decyzje własnym staraniem i kosztem, gwarantując jednocześnie wykonanie zamówienia w terminie wynikającym z SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Obowiązek Wykonawcy wykazania równoważności produktu jest obowiązkiem wynikającym z ustawy, który może być spełniony w jakikolwiek sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie produktów z wymaganiami określonymi w SWZ, co winno zostać wykazane na etapie składania ofert zawierających produkty równoważne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45316210-0 - Instalowanie urządzeń kontroli ruchu drogowego

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.5.) Wartość części: 386347,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330532,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 441080,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330532,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU MASTELIX TOMASZ MASTELA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490814020

7.3.3) Ulica: KRZECZÓW 190

7.3.4) Miejscowość: Lubień

7.3.5) Kod pocztowy: 32-433

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330352,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 402463,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424333,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 402463,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa KOMBUD Kowalczyk Franciszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893606

7.3.3) Ulica: Łętownia 378

7.3.4) Miejscowość: Łętownia

7.3.5) Kod pocztowy: 34-242

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 402463,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane