Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn. „Budowa magazynu obrony cywilnej”
Miasto Kwidzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315036
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315036/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-30 13:30
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7da67723-7c70-4e44-aab4-7e58bdd22698
- Identyfikator
- 5811956166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315036 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn. „Budowa magazynu obrony cywilnej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 19
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13205821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn. „Budowa magazynu obrony cywilnej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7da67723-7c70-4e44-aab4-7e58bdd22698
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315036
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088985/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn. „Budowa magazynu obrony cywilnej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270187
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 199000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych w ramach zadania pn. „Budowa magazynu obrony cywilnej”, która obejmuje zakres:
1) budowę magazynu obrony cywilnej wraz z zapleczem socjalnym, który ma na celu przede wszystkim stworzyć bazę do przechowywania sprzętu, którego właścicielem jest Miasto Kwidzyn,
2) zaplecze socjalne będzie wykorzystywane do prowadzenia szkoleń, spotkań i narad w przypadku powołania sztabu kryzysowego, jak również dla osób przewidzianych do ewakuacji. Obiekt umożliwi przechowywanie agregatów prądotwórczych, namiotów, łóżek polowych, środków ochrony indywidualnej, zapasów żywności itd. oraz na potrzeby reagowania w sytuacjach kryzysowych. Konieczne jest wydzielenie 5 pomieszczeń magazynowych oraz odrębnej strefy socjalnej (szatnie – na 50 osób, pomieszczenia biurowe – na 100 osób, kuchnia, sanitariaty na 100 osób, sala narad – na 100 osób, itp.),
3) zasilenie budynku we wszystkie niezbędne media (woda, kanalizacja, prąd elektryczny), rozprowadzenie wewnątrz wszystkich instalacji oraz wentylacji,
4) budowę drogi dojazdowej od ul. Młynarskiej.
2. Teren opracowania jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – Uchwała Nr XIII/83/2007 Rady Gminy Kwidzyn z dnia 14 grudnia 2007 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla nieruchomości położonych w obrębach Dankowo i Górki.
3. Wymagania Zamawiającego:
1) dokumentacja projektowa winna zawierać opracowania branżowe w zakresie niezbędnym do wykonania inwestycji, tj. projekt drogowy, odwodnienia, oświetlenia oraz innych przyłączy, jeśli będą niezbędne.
2) dokumentację należy uzgodnić z właścicielami terenów nie będących własnością Zamawiającego, z gestorami sieci oraz na Naradzie Koordynacyjnej.
3) wymagane będzie sporządzenie koncepcji zagospodarowania terenu, przez który będzie przebiegać droga pieszo – rowerowa, do zatwierdzenia przez Zamawiającego.
4) wykonawca na bieżąco będzie uzgadniał z Zamawiającym wszystkie proponowane rozwiązania materiałowo - funkcjonalne.
5) dokumentacja może zawierać opracowania branżowe w zakresie niezbędnym do usunięcia kolizji z istniejącym uzbrojeniem terenu uzgodnione z zarządcami sieci.
6) wykonując dokumentację projektową należy respektować Standardy ochrony drzew
i innych form ochrony zieleni w procesie inwestycyjnym – Zarządzenie Nr 179/2025 Burmistrza Miasta Kwidzyna z dnia 6 lutego 2025 r. w sprawie przyjęcia i wdrożenia standardów ochrony zielenie na terenie Kwidzyna.
7) formę elektroniczną dokumentacji należy zapisać w formacie PDF oraz w formatach plików źródłowych (np.: *.doc, *.docx, *.xls, *.xlsx, *.kst, *.dwg, *.dxf itp.).
8) Miasto Kwidzyn przystąpiło do opracowania Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu dla miasta Kwidzyna, dlatego na etapie wykonania projektu koncepcyjnego należy uwzględnić rozwiązania mające na celu zwiększanie powierzchni wsiąkania wody opadowej.
9) dopuszcza się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca usługi, aby uzyskać informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej poniesie Wykonawca.
10) wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za terminowe uzyskanie uzgodnień, decyzji, postanowień i opinii niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207747,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 532836,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207747,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana Mazam Projekt Marek Zdrojewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441003132
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.5) Kod pocztowy: 14-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207747,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 152 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |