Przeprowadzenie czynności ustalenia przebiegu granic (…) położonych w jednostce ewid. 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewid. 0001 Czechowice wraz ze sporz. Dok. wymaganej przepisami

Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315039
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315039/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-30 13:30
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f420779c-6884-4a00-becb-4887954b428c
Identyfikator
9372686990
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gromadzenia oraz scalania danych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315039 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie czynności ustalenia przebiegu granic (…) położonych w jednostce ewid. 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewid. 0001 Czechowice wraz ze sporz. Dok. wymaganej przepisami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bielsko-biala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-bielsko.logintrade.net/zapytania_email,233397,61b8a21cf0222eb73ebd15052eadcdf5.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie czynności ustalenia przebiegu granic (…) położonych w jednostce ewid. 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewid. 0001 Czechowice wraz ze sporz. Dok. wymaganej przepisami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f420779c-6884-4a00-becb-4887954b428c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315039

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041961/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.22 Usługi geodezyjne, kartograficzne oraz aktualizacja ewidencji gruntów i budynków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294615

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.66.2026.AB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 12281,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie czynności ustalenia przebiegu granic
w postępowaniu, dotyczącym rozgraniczenia trzech nieruchomości, położonych w jednostce ewidencyjnej 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewidencyjny 0001 Czechowice wraz ze sporządzeniem dokumentacji wymaganej przepisami.

2. W ramach zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania, zgodnie z przepisami art. 29-39 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz rozporządzenia Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 14 kwietnia 1999 r. w sprawie rozgraniczania nieruchomości:

a) Czynności ustalenia przebiegu granic w postępowaniu dotyczącym rozgraniczenia nieruchomości oznaczonej jako działki o numerach: 493/2, 492/2, położonej w jednostce ewidencyjnej 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewidencyjny 0001 Czechowice, objęte księgą wieczystą nr KA1P/00050760/7 z nieruchomościami sąsiednimi oznaczonymi jako: działka nr 4800, objęta księgą wieczystą nr KA1P/00079989/7, działka nr 485/4, objęta księgą wieczystą nr KA1P/00073391/6, działka numer 5188, objęta księgą wieczystą nr KA1P/00093326/6, położonymi w jednostce ewidencyjnej 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewidencyjny 0001 Czechowice wraz ze sporządzeniem dokumentacji wymaganej w/w przepisami;

b) Czynności ustalenia przebiegu granic w postępowaniu dotyczącym rozgraniczenia nieruchomości oznaczonej jako działka numer 5189, położonej w jednostce ewidencyjnej 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewidencyjny 0001 Czechowice, objętej księgą wieczystą nr KA1P/00051716/1 z nieruchomościami sąsiednimi oznaczonymi jako: działka nr 485/4, objęta księgą wieczystą nr KA1P/00073391/6, działka numer 5188, objęta księgą wieczystą nr KA1P/00093326/6, działki o numerach: 4606, 4613/2, objęte księgą wieczystą nr KA1P/00049311/2, położonymi w jednostce ewidencyjnej 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewidencyjny 0001 Czechowice wraz ze sporządzeniem dokumentacji wymaganej w/w przepisami;

c) Czynności ustalenia przebiegu granic w postępowaniu dotyczącym rozgraniczenia nieruchomości oznaczonej jako działka numer 5188, położonej w jednostce ewidencyjnej 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewidencyjny 0001 Czechowice, objęta księgą wieczystą nr KA1P/00093326/6 z nieruchomością sąsiednią
oznaczoną jako: działka numer 485/4, objęta księgą wieczystą nr KA1P/00073391/6 położoną w jednostce ewidencyjnej 240204_4 Czechowice-Dziedzice - miasto, obręb ewidencyjny 0001 Czechowice wraz ze sporządzeniem dokumentacji wymaganej w/w przepisami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, działając zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, bowiem w terminie składania ofert, tj. do dnia 30.06.2026 r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi