Dostawa i montaż wiat przystankowych oraz stojaków rowerowych, w ramach zadania inwestycyjnego nr 2025/36, pn. „Budowa infrastruktury wspierającej transport publiczny w Gminie Łomianki”

Gmina Łomianki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315112
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315112/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-30 13:43
Lokalizacja
Łomianki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aaf4af38-e190-46f1-ae69-54d1a932c0c8
Identyfikator
1181768394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiaty autobusoweRoboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowychStojakiInstalowanie mebli ulicznych

Wykonawcy

1 przyznane

TEJBRANT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWyszków, PL · lot 0
650 898,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315112 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wiat przystankowych oraz stojaków rowerowych, w ramach zadania inwestycyjnego nr 2025/36, pn. „Budowa infrastruktury wspierającej transport publiczny w Gminie Łomianki”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 115

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@lomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309093

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż wiat przystankowych oraz stojaków rowerowych, w ramach zadania inwestycyjnego nr 2025/36, pn. „Budowa infrastruktury wspierającej transport publiczny w Gminie Łomianki”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaf4af38-e190-46f1-ae69-54d1a932c0c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315112

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041434/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Budowa infrastruktury wspierającej transport publiczny w Gminie Łomianki"- zakup i montaż wiat przystankowych na terenie gminy łomianki zad. 2025/36

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający ubiega się o przyznanie środków w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet III Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza, Działanie 3.2 Mobilność miejska w ZIT, Typ projektów: Budowa i przebudowa infrastruktury transportu publicznego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238242

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 620417,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i montaż na wskazanych przez Zamawiającego przystankach sieci komunikacji miejskiej w Gminie Łomianki:
- 11 sztuk wiat,
- 2 kompletów stojaków rowerowych,
wraz z przygotowaniem i przekazaniem dokumentacji technicznej i powykonawczej.
2. W ramach Przedmiotu Zamówienia Wykonawca jest zobowiązany m.in. do:
- wykonania oględzin miejsc posadowienia wiat i stojaków rowerowych, pod kątem możliwości technicznych i organizacyjnych, niezbędnych do prawidłowego wykonania Przedmiotu Umowy;
- skompletowania i przekazania Zmawiającemu dokumentacji technicznej;
- przygotowania wiat (rozumianego, jako wykonanie, zakup u podmiotu trzeciego lub rezerwacja ze stanu magazynowego) zgodnie z OPZ, Umową i odpowiednimi przepisami prawa;
- dostawy wiat we wskazane lokalizacje i ich montażu wraz z robotami towarzyszącymi w przypadkach, gdy będą one niezbędne do późniejszej prawidłowej eksploatacji wiaty;
- dostawy kompletów stojaków rowerowych we wskazane lokalizacje i ich montażu wraz przygotowaniem podłoża ze względu na przynajmniej częściowe posadowienie na terenach zielonych;
- skompletowania i przekazania Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212321-5 - Wiaty autobusowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych

39151100-6 - Stojaki

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650898,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 748176,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 650898,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tejbrant Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842372615

7.3.3) Ulica: Świętojańska 175

7.3.4) Miejscowość: Wyszków

7.3.5) Kod pocztowy: 07-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 650898,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy