Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno

Gmina Radymno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315139
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315139/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-30 13:47
Lokalizacja
Radymno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1679cfd8-5f51-4f92-95ce-339999817f99
Identyfikator
7922031544
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie kanałów irygacyjnychRoboty odwadniające

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315139 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radymno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900536

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lwowska 38

1.5.2.) Miejscowość: Radymno

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-550

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugradymno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugradymno.ires.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1679cfd8-5f51-4f92-95ce-339999817f99

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Gminy Radymno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1679cfd8-5f51-4f92-95ce-339999817f99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315139

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038809/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Konserwacja rowów melioracyjnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260982

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług konserwacji rowów melioracyjnych, cieków naturalnych, przepustów melioracyjnych we wsiach: Budzyń, Duńkowice, Korczowa, Młyny, Ostrów, Skołoszów, Sośnica, Święte, Zabłotce i Zaleska Wola z gotowością do działań w razie wystąpienia opadów nawalnych w 2026 r.

• Zadanie nr 1 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Budzyniu, droga Jaworowska, w obszarze dz. nr 307/2.
• Zadanie nr 2 - Udrożnienie odcinka rzeki Stara Wisznia w Duńkowicach, w obszarze dz. nr 1290/2.
• Zadanie nr 3 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Korczowej, Nowostawskie, w obszarze dz. 132/2.
• Zadanie nr 4 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Młynach na Podolszynie, w obszarze dz. 53/7.
• Zadanie nr 5 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Ostrowie na Zagumiu, w obszarze dz. 1604/2.
• Zadanie nr 6 - Kopanie rowu przydrożnego w Skołoszowie, ul. Wiosenna, w obszarze dz. 1095/2.
• Zadanie nr 7 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Sośnicy, Sośniczanka, w obszarze dz. 783, 860.
• Zadanie nr 8 - Odmulenie rowu melioracyjnego w Świętem, od torów, w obszarze dz. 1388.
• Zadanie nr 9 - Odmulenie odcinka cieku naturalnego w Zabłotcach w obszarze dz. 597/2.
• Zadanie nr 10 - Kopanie rowu przydrożnego w Zaleskiej Woli, na Zagrody, w obszarze dz. 224.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45247111-1 - Roboty budowlane w zakresie kanałów irygacyjnych

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Mając na uwadze, że w przedmiotowym postępowaniu wszystkie cztery złożone oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp (Zamawiający odrzuca ofertę, jeśli została złożona bez odbycia wizji lokalnej lub bez sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu, w przypadku gdy Zamawiający wymagał tego w dokumentach zamówienia) Zamawiający był zobowiązany podjąć decyzję o unieważnieniu postępowania.
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi