Organizacja koncertów w ramach projektu muzycznego pod nazwą „Ogród Dźwięków – letnie koncerty w Ogrodzie Japońskim”

PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315154
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315154/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-30 13:50
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f86aebb4-17b3-406d-8d07-40a62d922b6e
Identyfikator
6270012163
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprez

Wykonawcy

1 przyznane

MARZENA ANIOŁTychy, PL · lot 0
42 189 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315154 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja koncertów w ramach projektu muzycznego pod nazwą „Ogród Dźwięków – letnie koncerty w Ogrodzie Japońskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150194

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Różana 2

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-501

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@parkslaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parkslaski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja koncertów w ramach projektu muzycznego pod nazwą „Ogród Dźwięków – letnie koncerty w Ogrodzie Japońskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f86aebb4-17b3-406d-8d07-40a62d922b6e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315154

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Powierzenie realizacji koncertów innemu podmiotowi mogłoby skutkować brakiem możliwości zapewnienia udziału wskazanych Artystów, zmianą charakteru wydarzenia oraz ryzykiem niezrealizowania założeń programowych przyjętych przez Organizatora.
W świetle powyższego realizacja usług przez inny podmiot byłaby organizacyjnie i artystycznie nieuzasadniona.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 26WRU2026RK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 32000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja koncertów w ramach projektu muzycznego pod nazwą „Ogród Dźwięków – letnie koncerty w Ogrodzie Japońskim”

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: New Talents’ Resources Marzena Anioł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6271285561

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42189,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-02 do 2026-08-20
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi