„RDW Puławy Remont dylatacji bitumicznych na obiektach mostowych”
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315185
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315185/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 13:54
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5926e2d6-cebc-4566-b7af-9601b557c887
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315185 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„RDW Puławy Remont dylatacji bitumicznych na obiektach mostowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.pulawy@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdwlublin. logintrade.net/zapytania_email,232881,60361d7a950a7687db5e302d156d8c87.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„RDW Puławy Remont dylatacji bitumicznych na obiektach mostowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5926e2d6-cebc-4566-b7af-9601b557c887
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315185
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098548/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 RDW Puławy Remont dylatacji bitumicznych na obiektach mostowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281103
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R6.ST.371.5.2026.sj
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające remoncie dylatacji bitumicznych na obiektach mostowych:
1) DW Nr 747 w km 55+021 w m. OPOLE LUBELSKIE /Górna Owczarnia/ - wiadukt
2) DW Nr 747 w km 56+351 w m. BABA (WL) - wiadukt
3) DW Nr 747 w km 56+351 w m. BABA (WP) - wiadukt
4) DW Nr 747 w km 56+763 w m. BABA - most rz. Leonka
5) DW Nr 747 w km 59 +814 w m. KOMASZYCE NOWE - wiadukt
6) DW Nr 755 w km 3+245 w m. KOSIN - most rz. Sanna
7) DW Nr 759 w km 2+874 (2+265) w m. OPOKA - most rz. Sanna
8) DW Nr 824 w km 7+928 w m. WRONÓW – most rz. Kurówka
9) DW Nr 824 w km 21+448 w m. BOCHOTNICA – most rz. Bystra
10) DW Nr 824 w km 38+006 w m. GŁUSKO - most strumień bez nazwy
11) DW Nr 824 w km 39+890 w m. LESZCZYNIEC - most strumień bez nazwy
12) DW Nr 824 w km 61+659 (63+280) w m. RYBITWY - most rz. Wyżnica
13) DW Nr 830 w km 24+436 w m. NAŁĘCZÓW Paderewskiego - most rz. Bystra
14) DW Nr 830 w km 37+745 w m. STRYCHOWIEC - most rbn
15) DW Nr 854 w km 10+760 w m. BORÓW – most Karasiówka
4.5.3.) Główny kod CPV: 63712310-9 - Usługi w zakresie eksploatacji mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
90511300-5 - Usługi zbierania śmieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |