Dostawa sprzętu komputerowego
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315214
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315214/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-30 13:59
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49391abe-17ed-4ee5-9ad8-d166dbc75957
- Identyfikator
- 8512537776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315214 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000817391
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzałowska 22
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-730
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@onkologia.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://onkologia.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13131981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu komputerowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49391abe-17ed-4ee5-9ad8-d166dbc75957
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315214
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042624/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.31 Zakup sprzętu komputerowego (komputery, drukarki i inne) i oprogramowania oraz licencji systemowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287570
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP-16/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 267230,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego szczegółowo określonego w Załączniku nr 1 i 2 do niniejszej SWZ.
2. Przedmiot zamówienia składa się z następujących części:
1) komputer typu All-in-one - 30 szt.,
2) komputer stacjonarny o sumie wymiarów do 50 cm - 4 szt.,
3) komputer stacjonarny o sumie wymiarów do 40 cm - 1 szt.,
4) monitor min. 34” - 1 szt.,
5) monitor min. 28” - 6 szt.,
6) laptop - 11 szt.,
7) tablet min. 8” - 1 szt.,
8) tablet 10” do zastosowań biurowych - 7 szt.,
9) tablet ze skanerem kodów - 1 szt.,
10) tablet 10” - 1 szt.,
11) monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A4 – 7 szt.,
12) kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 – 2 szt.,
13) monochromatyczna drukarka A3 – 1 szt.,
14) kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 – 3 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota wskazana w formularzu ofertowym odpowiada wyłącznie wartości pierwszego etapu zamówienia i nie obejmuje całości przedmiotu zamówienia. Tym samym rzeczywista cena oferty za wykonanie całego zamówienia wynosi 554 297,29 zł brutto i przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 328 693,20 zł brutto.| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |