KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE PODCZAS SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315245
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315245/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-30 14:05
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b75147d7-87b3-49b9-a83d-28aa743ec466
Identyfikator
5250011875
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi podawania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315245 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE PODCZAS SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marymoncka 32

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-968

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksandra.bojarska@awf.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://awf.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE PODCZAS SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b75147d7-87b3-49b9-a83d-28aa743ec466

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315245

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FERS.01.05-IP.08-0358/25-00 - „Zgrany zespół, mocna administracja w AWF Warszawa”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250026

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZPZ.271.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 158752,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE PODCZAS SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO”.
Zakres usługi to:
przygotowanie, dostarczenie, serwowanie, sprzątnięcie po posiłkach (lunch) oraz zapewnienie całodziennej przerwy kawowej podczas szkoleń realizowanych przez Zamawiającego.
Zamówienie obejmuje:
• 94 dni szkoleniowe z usługą: lunch + całodzienna przerwa kawowa (łącznie 1365 porcji),
• 29 dni szkoleniowych z usługą: wyłącznie całodzienna przerwa kawowa (łącznie 453 porcje).
Usługa realizowana będzie sukcesywnie, zgodnie z harmonogramem szkoleń i podziałem na zadania określone w załączniku nr 1A OPZ od dnia podpisania umowy do dnia 30.07. 2027.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi