BUDOWA PLACU ZABAW PRZY CENTRUM SPORTOWYM W SĘPOPOLU
GMINA SĘPOPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315251
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 14:06
- Lokalizacja
- Sępopol, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd8545ca-e5e6-49e8-890c-82464b73874a
- Identyfikator
- 7432021679
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315251 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA PLACU ZABAW PRZY CENTRUM SPORTOWYM W SĘPOPOLU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SĘPOPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743628
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 7
1.5.2.) Miejscowość: Sępopol
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-210
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 7613181
1.5.8.) Numer faksu: 89 6790821
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sepopol@sepopol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sepopol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13143531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA PLACU ZABAW PRZY CENTRUM SPORTOWYM W SĘPOPOLU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd8545ca-e5e6-49e8-890c-82464b73874a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049438/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa placu zabaw przy centrum sportowym w Sępopolu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 - 2027 w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrożenie LSR - z wyłączeniem projektów grantowych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254839
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.III.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 408050,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw przy centrum sportowym w Sępopolu, na działce nr 62/2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie placu zabaw ( 14 kpl. urządzeń zabawowych) wraz z tabliczkami
znamionowymi na urządzeniach, montaż lamp solarnych - 4 szt., ławek z oparciem - 3 szt., koszy na śmieci - 2 szt., kratek bezpieczeństwa 4 szt. oraz wykonanie chodnika z kostki betonowej i ogrodzenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
39113600-3 - Ławki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożone zostały trzy oferty z których dwie zostały odrzucone, a cena oferty ważnej z najniższą ceną ryczałtową znacznie przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 550000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 550000,00 PLN
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |