Realizacja robót budowlanych z nasadzeniami w ramach projektów z Budżetu Obywatelskiego na 2026.

ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315311
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315311/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 14:15
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30ae4500-626b-4e66-b899-2e9f7f7de4da
Identyfikator
1130122334
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

1 przyznane

DBS BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąWarszawa, PL · lot 0
98 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315311 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych z nasadzeniami w ramach projektów z Budżetu Obywatelskiego na 2026.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011312165

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wenantego Burdzińskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zptp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zptp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja robót budowlanych z nasadzeniami w ramach projektów z Budżetu Obywatelskiego na 2026.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30ae4500-626b-4e66-b899-2e9f7f7de4da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315311

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019875/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Realizacja robót budowlanych z nasadzeniami w ramach projektów z Budżetu Obywatelskiego na 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283807

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne:
W ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego o numerze 2026/BZP 00193869 z dnia 2026.04.10 została przewidziana możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodnie z art. 305 w zw. z art.214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp
Zamówienie jest zgodne przedmiotem zamówienia podstawowego oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Uzasadnienie prawne:
art. 305 w zw. z art.214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP, zgodnie z którym, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, polegającego na powtórzeniu podobnych usług, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZPTP-ZP.271.2.5.2026

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPTP-ZP.271.2.10.2025 (WR)

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 56048,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Realizacja robót budowlanych z nasadzeniami w ramach projektów z Budżetu Obywatelskiego na 2026 r.”.
Zadanie polega na:
1) Etap I: opracowanie kompletnej Dokumentacji Projektowej w zakresie niezbędnym do wykonania robót budowalnych i ogrodniczych;
2) Etap II: Wykonanie robót budowlanych i ogrodniczych wynikających z Dokumentacji Projektowej opracowanej zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1. Program Funkcjonalno- Użytkowy -załącznik nr 3 do zaproszenia,
2. Projektowane Postanowienia Umowy- załącznik nr 4 do zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DBS BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522200004

7.3.3) Ulica: Axentowicza

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-644

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane