Dostawa mebli stanowiących pierwsze wyposażenie budynku dydaktycznego Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 15c w Krakowie - krzesła konferencyjne typu A i B

UNIWERSYTET IGNATIANUM W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00518781
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00518781/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-26 16:54
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc30023d-971f-4478-a969-f26e4f0411a5
Identyfikator
6761687491
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Krzesła

Wykonawcy

1 przyznane

LOGAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
46 678,5 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00518781 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli stanowiących pierwsze wyposażenie budynku dydaktycznego Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 15c w Krakowie - krzesła konferencyjne typu A i B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET IGNATIANUM W KRAKOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Biuro Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357244777

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 26

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-501

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ignatianum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ignatianum.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ignatianum.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli stanowiących pierwsze wyposażenie budynku dydaktycznego Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 15c w Krakowie - krzesła konferencyjne typu A i B

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc30023d-971f-4478-a969-f26e4f0411a5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518781

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471745

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP/2024/201

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 180821,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia w części nr 1 przedmiotu zamówienia jest dostawa, rozładunek, montaż i rozmieszczenie (wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń) 390 szt. fabrycznie nowych krzeseł konferencyjnych typu A z pulpitem i 20 szt. fabrycznie nowych krzeseł konferencyjnych typu A bez pulpitu, stanowiących pierwsze wyposażenie budynku dydaktycznego Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 15c Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych i funkcjonalnych poszczególnych asortymentów, jak i sposób realizacji dostawy i jej odbioru zawiera Załącznik nr 1A do SWZ pn. „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)”. Szczegółowe terminy, dalsze postanowienia odnośnie sposobu realizacji dostawy i jej odbioru i inne warunki realizacji zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/Projekt umowy). Szczegóły dotyczące gwarancji i rękojmi zawarte są w Załączniku nr 1A do SWZ pn. „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)” oraz w projektowanych postanowieniach umowy (PPU/Projekt umowy) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39112000-0 - Krzesła

4.5.5.) Wartość części: 144971,68 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia w części nr 2 przedmiotu zamówienia jest dostawa, rozładunek, montaż i rozmieszczenie (wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń) 30 szt. fabrycznie nowych krzeseł konferencyjnych typu B, stanowiących pierwsze wyposażenie budynku dydaktycznego Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 15c Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych i funkcjonalnych poszczególnych asortymentów, jak i sposób realizacji dostawy i jej odbioru zawiera Załącznik nr 1A do SWZ pn. „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)”. Szczegółowe terminy, dalsze postanowienia odnośnie sposobu realizacji dostawy i jej odbioru i inne warunki realizacji zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/Projekt umowy). Szczegóły dotyczące gwarancji i rękojmi zawarte są w Załączniku nr 1A do SWZ pn. „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)” oraz w projektowanych postanowieniach umowy (PPU/Projekt umowy) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39112000-0 - Krzesła

4.5.5.) Wartość części: 35849,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Obowiązkiem Zamawiającego jest unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w sytuacji ziszczenia się przesłanek ustawowych, których enumeratywny katalog został zawarty w art. 255 ustawy Pzp. W części nr 1 postępowania/ zamówienia obejmującej dostawę 390 szt. krzeseł konferencyjnych typu A z pulpitem i 20 szt. krzeseł konferencyjnych typu A bez pulpitu zostało złożonych siedem ofert, w stosunku do których Zamawiający przeprowadził właściwe czynności proceduralne w obszarze formalno-prawnym i merytorycznym (treściowym), w efekcie których wszystkie oferty zostały odrzucone:
oferta Wykonawcy Biuroland S.C. Paweł Ziętarski Piotr Ziętarski ul. Kalwaryjska nr 41, 30-504 Kraków
oferta Wykonawcy KJ MEBEL KINGA WÓJTOWICZ ul. PRZEWÓZ nr 36B/82, 30-716 KRAKÓW
oferta Wykonawcy KJMK Meble sp. z o.o. ul. Gliwicka nr 189, 40-859 Katowice
LobbySklep.pl s.c. Tomasz Madlewski Krzysztof Łudzik ul. Pachońskiego nr 7a/86, 31-223 Kraków
oferta Wykonawcy LOGAN Sp. z o.o. ul. Lasówka 42, 30 - 718 Kraków
oferta Wykonawcy OFFICE PLUS GROUP SP. z o.o. ul. Gościnna nr 13, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego
oferta Wykonawcy TORO Sp. z.o.o. Breń nr 64a, 33-140 Lisia Góra

Należy podkreślić, że w myśl dokumentów zamówienia oraz w zw. z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp w niniejszym postępowaniu/ zamówieniu nie ma możliwości korygowania braków dokumentacyjnych czy innych wadliwości dokumentów przedmiotowych - Zamawiający ani w SWZ ani w ogłoszeniu o zamówieniu nie przewidział możliwości wzywania wykonawców do złożenia brakujących przedmiotowych środków dowodowych czy uzupełniania czy poprawiania niekompletnych czy błędnych środków dowodowych.

Skoro zatem wszystkie złożone do części nr 1 postępowania/ zamówienia oferty zostały odrzucone na przywołanych wyżej podstawach, Zamawiający podjął konieczną i w pełni uzasadnioną okolicznościami decyzję o unieważnieniu przedmiotowego postępowania w zakresie zamówienia objętego częścią nr 1 - DOSTAWA 390 SZT. KRZESEŁ KONFERENCYJNYCH TYPU A Z PULPITEM I 20 SZT. KRZESEŁ KONFERENCYJNYCH TYPU A BEZ PULPITU.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46678,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46678,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46678,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOGAN SPÓŁKĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6791510863

7.3.3) Ulica: ul. Lasówka nr 42

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-718

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46678,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni

2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy