Dostawa żywności w grupie asortymentowej: MIĘSO I WĘDLINY
Dom Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315320
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315320/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-30 14:16
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97d949c4-da7d-4adf-8ce0-6749acc855a1
- Identyfikator
- 8171847457
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315320 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa żywności w grupie asortymentowej: MIĘSO I WĘDLINY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej
1.3.) Oddział zamawiającego: DPS
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830482730
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyszyńskiego, 16
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 177888452
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dps.mielec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps.mielec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97d949c4-da7d-4adf-8ce0-6749acc855a11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka samorządu powitowego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc Społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa żywności w grupie asortymentowej: MIĘSO I WĘDLINY2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97d949c4-da7d-4adf-8ce0-6749acc855a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315320
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071764/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa żywności: mięso i wędliny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276818
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.271.06.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Mielcu w grupie asortymentowej: MIĘSO I WĘDLINY.
2. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia w Rozdziale III niniejszego SWZ – dostawa będąca przedmiotem zamówienia musi być zgodna ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1. Rozdziału III;
3. Przedmiot zamówienia nazywany jest w dalszej treści Specyfikacji Warunków Zamówienia „przedmiotem zamówienia”;
4. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny, ustawie z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych
5. CPV (Wspólny Słownik Zamówień):
Główny przedmiot:
15131130-5- wędliny
Dodatkowy kod CPV:
15110000-2- mięso
15119000-5- mięsa różne
15131135-0- wędliny drobiowe
15131134-3- kaszanka i inne wędliny krwiste
6. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż wraz z dostarczeniem przez Wykonawcę własnym transportem żywności w grupie asortymentowej: MIĘSO I WĘDLINY do siedziby Zamawiającego. Zamówienie będzie realizowane na podstawie zamówień cząstkowych określających asortyment i ilości. Zamówienie będzie składane mailowo lub telefonicznie z 1 dniowym wyprzedzeniem przed ustalonym terminem dostawy. Dostawy mają odbywać się w godzinach wyznaczonych przez Zamawiającego /6.30 - 9.00/.
7. Każdy dostarczany produkt winien być I klasy, zgonie z Polska Normą oraz normami jakościowymi GHP, GMP lub systemem HACCAP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15131130-5 - Wędliny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15110000-2 - Mięso
15119000-5 - Mięsa różne
15131135-0 - Wędliny drobiowe
15131134-3 - Kaszanka i inne wędliny krwiste
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77875,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77875,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Mięsny NOWY MAXPOL R.J. Kizior Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8720008583
7.3.3) Ulica: Brzeźnica
7.3.4) Miejscowość: Brzeźnica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-207
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77875,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2026-12-31| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |