„Stworzenie miejsca rekreacji w Parzęczewie" w ramach projektu pn. „Stworzenie miejsca rekreacji w Parzęczewie i Łobzowcu”
GMINA JARACZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315323
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315323/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-30 14:17
- Lokalizacja
- Jaraczewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69b69bf3-344d-4e2b-a10a-0fdd023c9bf8
- Identyfikator
- 6172098318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315323 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Stworzenie miejsca rekreacji w Parzęczewie" w ramach projektu pn. „Stworzenie miejsca rekreacji w Parzęczewie i Łobzowcu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JARACZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855363
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jarocińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Jaraczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-233
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 747 31 02
1.5.8.) Numer faksu: 62 747 31 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jaraczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaraczewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12991601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Stworzenie miejsca rekreacji w Parzęczewie" w ramach projektu pn. „Stworzenie miejsca rekreacji w Parzęczewie i Łobzowcu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69b69bf3-344d-4e2b-a10a-0fdd023c9bf8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315323
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042645/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Stworzenie miejsca rekreacji w Parzęczewie w ramach projektu pn. „Stworzenie miejsca rekreacji w Parzęczewie i Łobzowcu"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Priorytet 08 "Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR)" Działanie 08.01 "Wspieranie rozwoju programowego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)" Projekt pn. "Stworzenie miejsc rekreacji w Parzęczewie i Łobzowcu"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210603
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-zp.271.01.04.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń zabawowych i elementów małej architektury na placu przy
świetlicy wiejskiej w Parzęczewie, tj.: zestawu zabawowego, huśtawki pojedynczej i bocianiego gniazda, kosza do
segregacji, 4 ławek, tablicy regulaminowej, bujaka motora, bujaka samochodzika.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (Dokumentacji technicznej).
3. W przypadku gdyby w opisie przedmiotu zamówienia zostały wskazane nazwy producenta, nazwy własne, znaki
towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów służących do wykonania zamówienia - dopuszcza się możliwość
zastosowania materiałów równoważnych. Oznacza to, że przewidziane przez Wykonawcę do zastosowania na etapie
realizacji zamówienia urządzenia/rozwiązania/oprogramowania powinny spełniać co najmniej parametry określone w
dokumentacji i nie powinny być gorsze od jej założeń. Zamawiający dopuszcza wszelkie rynkowe odpowiedniki o
parametrach równych lub lepszych niż wskazane. Ciężar udowodnienia, że urządzenie/rozwiązanie/oprogramowanie jest
równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. W takim wypadku
Wykonawca musi przedłożyć odpowiednie dokumenty opisujące parametry techniczne, wymagane prawem certyfikaty i inne
dokumenty dopuszczające dane urządzenia/rozwiązania/oprogramowania do użytkowania, oraz pozwalające jednoznacznie
stwierdzić, że są one rzeczywiście równoważne lub lepsze.
W projekcie umowy Zamawiający uwzględnił aspekty środowiskowe i społeczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37530000-2 - Artykuły do zabaw na wolnym powietrzu, gier salonowych lub towarzyskich
37535000-7 - Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw
37535100-8 - Huśtawki
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
37535210-2 - Huśtawki (pionowe) do placów zabaw
37535220-5 - Urządzenia do wspinania
37535240-1 - Zjeżdżalnie do placów zabaw
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99042,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99420,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99420,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARCHIFORMACJA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861724051
7.3.3) Ulica: R. DMOWSKIEGO
7.3.4) Miejscowość: ŚRODA WLKP.
7.3.5) Kod pocztowy: 63-000
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99420,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |