Remont dróg transportu rolnego położonych na terenie Gminy Proszowice województwo małopolskie
Gmina Proszowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315329
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 14:18
- Lokalizacja
- Proszowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f98627a1-9da8-4b64-96be-dd729d9e41a5
- Identyfikator
- 6821604469
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowę
Wykonawcy
2 przyznane
WIESŁAW NOWAKOWSKIPiotrkowice Małe 97, PL · lot 0
615 448,49 PLNGRZEGORZ WAWRZEŃKoniusza, PL · lot 1
495 744,69 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315329 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg transportu rolnego położonych na terenie Gminy Proszowice województwo małopolskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Proszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 72
1.5.2.) Miejscowość: Proszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 386-10-05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@proszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.proszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.proszowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg transportu rolnego położonych na terenie Gminy Proszowice województwo małopolskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f98627a1-9da8-4b64-96be-dd729d9e41a5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018676/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remonty dróg transportu rolnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196811
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIP-RI.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I1) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Bobin (las) działka nr 500"
2) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Ciborowice (łąki) działka nr 110"
3) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Kowala-Grębocin działka nr 285"
4) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Opatkowice-Klimontów działka nr 531"
5) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Stogniowice (Starodroże) działka nr 587/1"
6) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Szklana-Posądza działka nr 46/2"
7) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Żębocin Wysiółek działka nr 360"
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 287150,81 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II:1) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Klimontów (Szreniawa) działka nr 996"
2) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Klimontów (Wielopole) działka nr 968"
3) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Koczanów działka nr 204"
4) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Kowala (rz. Szreniawa) działka nr 272"
5) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Makocice Hektary działka nr 407/2"
6) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Posiłów-Teresin (Ostrów) działka nr 885/1"
7) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Piekary rz. Szreniawa działka nr 457"
8) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Proszowice Biały Krzyż działka nr 2429"
9) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Proszowice Krakowska działka nr 2324/7"
10) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Stogniowice (Orlica) działka nr 581"
11) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Stogniowice (rz. Szreniawa) działka nr 606"
12) Remont drogi wewnętrznej o roboczej nazwie ”Żębocin Kowalówka działka nr 215/2"
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 281954,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 615448,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 871057,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 615448,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USŁUG ROLNICZYCH I BUDOWLANYCH "AGROBUD" WIESŁAW NOWAKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 351106092
7.3.4) Miejscowość: Piotrkowice Małe
7.3.5) Kod pocztowy: 32-104
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 615448,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 495744,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 727474,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 495744,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prima-Kop Grzegorz Wawrzeń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 351289218
7.3.4) Miejscowość: Niegardów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-104
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 495744,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |