„Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Miasto Świdnica ul. Długa nr 20A, ul. Spółdzielcza nr 17 – 19, ul. Wodna nr 2” POSTĘPOWANIE Z PODZIAŁEM NA ZADANIA
GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315344
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315344/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 14:21
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c58fb69a-b2f2-4bd9-92cc-14fa9a2fc02c
- Identyfikator
- 8842465206
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315344 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Miasto Świdnica ul. Długa nr 20A, ul. Spółdzielcza nr 17 – 19, ul. Wodna nr 2” POSTĘPOWANIE Z PODZIAŁEM NA ZADANIA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ŚWIDNICA MIEJSKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890219806
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Waleriana Łukasińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargielzbietykinal@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.swidnica.nv.pl/mzn,m,8448,przetargi.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ekspzoo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Miasto Świdnica ul. Długa nr 20A, ul. Spółdzielcza nr 17 – 19, ul. Wodna nr 2” POSTĘPOWANIE Z PODZIAŁEM NA ZADANIA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c58fb69a-b2f2-4bd9-92cc-14fa9a2fc02c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315344
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009147/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Miasto Świdnica ul. Długa nr 20A, ul. Spółdzielcza nr 17-19, ul. Wodna nr 2” POSTĘPOWANIE Z PODZIAŁEM NA ZADANIA
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Postępowanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027, Priorytet 9 Fundusze Europejskie na rzecz transformacji obszarów górniczych na Dolnym Śląsku, Działanie 9.7 Wsparcie dla transformacji. Tytuł projektu „Transformacja energetyczna budynków mieszkalnych w celu ograniczenia niskiej emisji w Gminie Miasto Świdnica”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233068
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 4380158,38 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2190079,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – Termomodernizacja budynku przy ul. Długiej nr 20A w Świdnicy:Główny kod CPV:
45000000-7 Roboty budowlane
Dodatkowe, pomocnicze kody CPV:
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45211340-4 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 Roboty izolacyjne
45321000-3 Izolacja cieplna
45410000-4 Tynkowanie
45443000-4 Roboty elewacyjne
45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
45261000-4 Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261410-1 Izolowanie dachu
45261320-3 Kładzenie rynien
45312310-3 Ochrona odgromowa
45421130-4 Instalowanie drzwi i okien
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 1 jest termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Długiej nr 20A w Świdnicy. Budynek zlokalizowany jest w obrębie jednostki J1.3/UM Miejscowego Planu Zagospodarowania przestrzennego miasta Świdnicy „Śródmieście Południe”, w obszarze wpisanym do rejestru zabytków.
Zamówienie obejmuje m.in. wykonanie następujących m.in. robót, prac (opis ogólny):
• Zabezpieczenie placu budowy i organizację zaplecza budowy.
• Przygotowanie podłoża wskazanych ścian zewnętrznych i docieplenie ścian zewnętrznych styropianem fasadowym.
• Przygotowanie podłoża wskazanych ścian zewnętrznych i docieplenie ścian zewnętrznych wełną mineralną fasadową.
• Wykonanie tynków oraz kolorystyki elewacji.
• Przygotowanie podłoża i docieplenie dachu styropapą wraz z remontem i podwyższeniem ogniomurków.
• Wymiana zewnętrznej stolarki okiennej z automatycznymi nawiewnikami okiennymi.
• Wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej.
• Remont tynków murku oporowego przy zewnętrznym zejściu do piwnicy.
• Remont i malowanie kominów.
• Remont balustrady murku przy zejściu do piwnicy.
• Montaż daszków nad wejściami do budynku.
• Wymiana parapetów okiennych, obróbek blacharskich (szerokość dostosowana do grubości warstwy termo-modernizacyjnej), rynien, rur spustowych, pasów podrynnowych z blachy cynkowo-tytanowej.
• Uporządkowanie elewacji poprzez demontaż elementów natynkowych instalacji technicznych oraz anten zewnętrznych. Całość okablowania należy prowadzić podtynkowo.
• Wykonanie ochrony odgromowej.
• Roboty/prace dodatkowe określone w dokumentacji.
Wykonawca zobowiązany będzie również m.in. do:
• uprzątnięcia placu budowy;
• usunięcia i utylizacji odpadów oraz innych materiałów pochodzących z budowy na swój koszt;
• dostarczenia na swój koszt wszystkich materiałów, urządzeń, nośników energii, innych elementów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia;
• przeprowadzenia niezbędnych odbiorów, ewentualnie pomiarów oraz innych prac koniecznych do prawidłowej realizacji i zakończenia niniejszego zamówienia;
• dokonania w imieniu i na rzecz Zamawiającego stosownych zgłoszeń do właściwych podmiotów, organów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
- Projekcie budowlanym.
- STWIORB.
- Pomocniczym przedmiarze robót.
- Dokumentach merytorycznych m.in. audycie, wytycznych WUOZ.
- Projekcie umowy.
Przedmiot zamówienia będzie wykonywany na użytkowanym obiekcie. W organizacji placu budowy i prowadzeniu robót musi być uwzględnione funkcjonowanie obiektu.
Roboty budowlane należy wykonać z zachowaniem szczególnej staranności, zgodnie ze sztuką budowlaną, technologią systemową, zaleceniami nadzoru inwestorskiego, wytycznymi oraz zgodnie z umową, projektem budowlanym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, POMOCNICZYM przedmiarem robót, Polskimi Normami Budowlanymi przenoszącymi normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz niniejszą SWZ.
Zamawiający informuje, że złożenie oferty MOŻE być (nie jest to wymóg obligatoryjny) poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobą wyznaczoną do komunikowania się z Wykonawcami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.5.) Wartość części: 828545,13 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Termomodernizacja budynku przy ul. Spółdzielczej nr 17 – 19 w Świdnicy:Główny kod CPV:
45000000-7 Roboty budowlane
Dodatkowe, pomocnicze kody CPV:
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45211340-4 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 Roboty izolacyjne
45321000-3 Izolacja cieplna
45410000-4 Tynkowanie
45443000-4 Roboty elewacyjne
45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
45261000-4 Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261410-1 Izolowanie dachu
45261320-3 Kładzenie rynien
45312310-3 Ochrona odgromowa
45421130-4 Instalowanie drzwi i okien
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 2 jest termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Spółdzielczej nr 17 – 19 w Świdnicy. Budynek zlokalizowany jest w obrębie jednostki J1.3/UM Miejscowego Planu Zagospodarowania przestrzennego miasta Świdnicy „Śródmieście Południe”, w obszarze wpisanym do rejestru zabytków.
Zamówienie obejmuje m.in. wykonanie następujących m.in. robót, prac (opis ogólny):
• Zabezpieczenie placu budowy i organizację zaplecza budowy.
• Przygotowanie podłoża wskazanych ścian zewnętrznych i docieplenie ścian zewnętrznych styropianem fasadowym.
• Przygotowanie podłoża wskazanych ścian zewnętrznych i docieplenie ścian zewnętrznych wełną mineralną fasadową.
• Wykonanie tynków oraz kolorystyki elewacji.
• Przygotowanie podłoża i docieplenie dachu styropapą wraz z remontem i podwyższeniem ogniomurków.
• Wymiana zewnętrznej stolarki okiennej z automatycznymi nawiewnikami okiennymi.
• Wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej.
• Wymiana zewnętrznej stolarki – bramy garażowe.
• Remont i malowanie kominów.
• Wymiana parapetów okiennych, obróbek blacharskich (szerokość dostosowana do grubości warstwy termo-modernizacyjnej), rynien, rur spustowych, pasów podrynnowych z blachy cynkowo-tytanowej.
• Wykonanie ochrony odgromowej.
• Montaż daszków nad wskazanymi wejściami do budynku.
• Uporządkowanie elewacji poprzez demontaż elementów natynkowych. Całość okablowania należy prowadzić podtynkowo.
• Roboty/prace dodatkowe określone w dokumentacji.
Wykonawca zobowiązany będzie również m.in. do:
• uprzątnięcia placu budowy;
• usunięcia i utylizacji odpadów oraz innych materiałów pochodzących z budowy na swój koszt;
• dostarczenia na swój koszt wszystkich materiałów, urządzeń, nośników energii, innych elementów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia;
• przeprowadzenia niezbędnych odbiorów, ewentualnie pomiarów oraz innych prac koniecznych do prawidłowej realizacji i zakończenia niniejszego zamówienia;
• dokonania w imieniu i na rzecz Zamawiającego stosownych zgłoszeń do właściwych podmiotów, organów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
- Projekcie budowlanym.
- STWIORB.
- Pomocniczym przedmiarze robót.
- Dokumentach merytorycznych m.in. audycie, wytycznych WUOZ.
- Projekcie umowy.
Przedmiot zamówienia będzie wykonywany na użytkowanym obiekcie. W organizacji placu budowy i prowadzeniu robót musi być uwzględnione funkcjonowanie obiektu.
Roboty budowlane należy wykonać z zachowaniem szczególnej staranności, zgodnie ze sztuką budowlaną, technologią systemową, zaleceniami nadzoru inwestorskiego, wytycznymi oraz zgodnie z umową, projektem budowlanym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, POMOCNICZYM przedmiarem robót, Polskimi Normami Budowlanymi przenoszącymi normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz niniejszą SWZ.
Zamawiający informuje, że złożenie oferty MOŻE być (nie jest to wymóg obligatoryjny) poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobą wyznaczoną do komunikowania się z Wykonawcami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.5.) Wartość części: 455538,25 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 – Termomodernizacja budynku przy ul. Wodnej nr 2 w Świdnicy:Główny kod CPV:
45000000-7 Roboty budowlane
Dodatkowe, pomocnicze kody CPV:
45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45211340-4 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 Roboty izolacyjne
45321000-3 Izolacja cieplna
45410000-4 Tynkowanie
45443000-4 Roboty elewacyjne
45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
45261000-4 Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261410-1 Izolowanie dachu
45261320-3 Kładzenie rynien
45312310-3 Ochrona odgromowa
45421130-4 Instalowanie drzwi i okien
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
Przedmiotem zamówienia w zakresie części nr 3 jest termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Wodnej nr 2 w Świdnicy. Budynek zlokalizowany jest w jednostce N1.5/UU poza obszarem wpisanym do rejestru zabytków. Budynek nie znajduje się w wykazie zabytków.
Zamówienie obejmuje m.in. wykonanie następujących m.in. robót, prac (opis ogólny):
• Zabezpieczenie placu budowy i organizację zaplecza budowy.
• Przygotowanie podłoża wskazanych ścian zewnętrznych i docieplenie ścian zewnętrznych styropianem fasadowym wraz wykonaniem tynku systemowego.
• Wykonanie kolorystyki elewacji.
• Przygotowanie podłoża i docieplenie dachu styropapą wraz z remontem i podwyższeniem ogniomurków.
• Docieplenie stropu nad piwnicą.
• Wymiana zewnętrznej stolarki okiennej z automatycznymi nawiewnikami okiennymi.
• Wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej.
• Remont tynków murku oporowego przy zewnętrznym zejściu do piwnicy.
• Remont i malowanie kominów.
• Remont murku przy zejściu do piwnicy.
• Wymiana parapetów okiennych, obróbek blacharskich (szerokość dostosowana do grubości warstwy termo-modernizacyjnej), rynien, rur spustowych, pasów podrynnowych z blachy cynkowo-tytanowej.
• Wykonanie ochrony odgromowej.
• Montaż daszku nad wejściami do budynku.
• Uporządkowanie elewacji poprzez demontaż elementów natynkowych instalacji technicznych, oraz anten zewnętrznych. Całość okablowania należy prowadzić podtynkowo.
• Roboty/prace dodatkowe określone w dokumentacji.
Wykonawca zobowiązany będzie również m.in. do:
• uprzątnięcia placu budowy;
• usunięcia i utylizacji odpadów oraz innych materiałów pochodzących z budowy na swój koszt;
• dostarczenia na swój koszt wszystkich materiałów, urządzeń, nośników energii, innych elementów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia;
• przeprowadzenia niezbędnych odbiorów, ewentualnie pomiarów oraz innych prac koniecznych do prawidłowej realizacji i zakończenia niniejszego zamówienia;
• dokonania w imieniu i na rzecz Zamawiającego stosownych zgłoszeń do właściwych podmiotów, organów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
- Projekcie budowlanym.
- STWIORB.
- Pomocniczym przedmiarze robót.
- Dokumentach merytorycznych m.in. audycie.
- Projekcie umowy.
Przedmiot zamówienia będzie wykonywany na użytkowanym obiekcie. W organizacji placu budowy i prowadzeniu robót musi być uwzględnione funkcjonowanie obiektu.
Roboty budowlane należy wykonać z zachowaniem szczególnej staranności, zgodnie ze sztuką budowlaną, technologią systemową, zaleceniami nadzoru inwestorskiego, wytycznymi oraz zgodnie z umową, projektem budowlanym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, POMOCNICZYM przedmiarem robót, Polskimi Normami Budowlanymi przenoszącymi normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz niniejszą SWZ.
Zamawiający informuje, że złożenie oferty MOŻE być (nie jest to wymóg obligatoryjny) poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobą wyznaczoną do komunikowania się z Wykonawcami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.5.) Wartość części: 905995,81 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 705000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 787674,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 705000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budujemy Dla Ciebie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7010994632
7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 91
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-001
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 705000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 587997,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 587997,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 587997,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budujemy Dla Ciebie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7010994632
7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 91
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-001
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587997,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 869930,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 875260,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 869930,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budujemy Dla Ciebie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7010994632
7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 91
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-001
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 869930,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość szacunkowa postępowania:Łącznie: 4.380.158,38 zł netto, w tym:
Zamówienia podstawowe:
Nr 1 – Termomodernizacja budynku przy ul. Długiej nr 20A w Świdnicy: 828.545,13 zł netto,
Nr 2 – Termomodernizacja budynku przy ul. Spółdzielczej nr 17 – 19 w Świdnicy: 455.538,25 zł netto,
Nr 3 – Termomodernizacja budynku przy ul. Wodnej nr 2 w Świdnicy: 905.995,81 zł netto.
Razem zamówienia podstawowe: 2.190.079,19 zł netto.
Wolna ręka:
Nr 1 – Termomodernizacja budynku przy ul. Długiej nr 20A w Świdnicy: do 828.545,13 zł netto,
Nr 2 – Termomodernizacja budynku przy ul. Spółdzielczej nr 17 – 19 w Świdnicy: do 455.538,25 zł netto,
Nr 3 – Termomodernizacja budynku przy ul. Wodnej nr 2 w Świdnicy: do 905.995,81 zł netto.
Razem tzw."wolna ręka": 2.190.079,19 zł netto.
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |