Bieżące utrzymanie studni i ujęć wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania wody

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315495
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315495/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-30 14:51
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a467c949-9349-4d50-83b0-7b9cdac8632f
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obsługa stacji wodyUsługi kontroli technicznej

Wykonawcy

1 przyznane

AQUALINE KAROL JASIŃSKI, PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI SPÓŁKA CYWILNAZąbki, PL · lot 0
25 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315495 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżące utrzymanie studni i ujęć wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania wody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 443 87 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dniestrzebski@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/283360/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie studni i ujęć wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania wody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a467c949-9349-4d50-83b0-7b9cdac8632f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00630153/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Bieżące utrzymanie studni i ujęć wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania wody na terenie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207525

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-23/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 394308,93 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 21000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie, kontrola i konserwacja ujęć wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania z ogólnodostępnymi miejscami poboru wody przy ulicach Suwalskiej, Kołowej i Poborzańskiej w Warszawie.
Zakres prac objętych zamówieniem polega na wykonaniu czynności niezbędnych do zachowania ujęć wody w należytym stanie technicznym i estetycznym i zapewnienie ciągłych dostaw wody z obsługiwanych ujęć. Szczegółowy zakres czynności związanych z dozorem i bieżącym utrzymaniem studni i ujęć wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania opisany jest w załączniku nr 5 do SWZ.
2. Przedmiot Zamówienia obejmuje m.in.: dozór i bieżące utrzymanie studni i ujęć wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania z ogólnodostępnymi miejscami poboru wody, a także utrzymanie czystości i należytego stanu sanitarnego w n/w obiektach zlokalizowanych przy:
1) ul. Suwalskiej 13 w Warszawie,
2) ul. Kołowej róg ul. Witebskiej w Warszawie,
3) ul. Poborzańskiej róg ul. Bolesławickiej w Warszawie.
3. Zakres czynności wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia dotyczy:
1) studni oligoceńskich wraz z obudowami i strefami bezpośredniej ochrony sanitarnej,
2) budynków ujęć mieszczących stacje uzdatniania wody oraz pomieszczenia techniczne
i punkty poboru wody wraz z instalacją wodno-kanalizacyjną i elektryczną,
3) otoczenia budynków ujęć w granicach lokalizacji (chodniki).
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie braku podziału zamówienia na części zawarte jest w Dziale III SWZ.
5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań przedmiotu zamówienia.
6. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8. Wykonawca staje się wytwórcą odpadów powstałych w wyniku realizacji przedmiotu zamówienia. Sposób zagospodarowania odpadami musi być zgodny z przepisami obowiązującymi w dacie realizacji zamówienia, ustawy z 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz.U. 2023 r. poz. 1587 ze zm.), oraz ustawy z dnia 13 września 12012 r. o o 2012 r. o odpadach (tj. Dz.U. 2023 r. poz. 1587 ze zm.), oraz ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 733).

4.5.3.) Główny kod CPV: 65130000-3 - Obsługa stacji wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25830,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aqualine Karol Jasiński Przemysław Piotrowski s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251666642

7.3.4) Miejscowość: Ząbki

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi