Wykonanie oznakowania poziomego ulic miasta Rzeszowa

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00315523
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315523/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-30 14:58
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38ec23ed-c0ba-4d58-85b1-109b18fb1278
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchiOznakowanie drogoweElementy szklane do znakowania dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
1 833 081,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315523 z dnia 2026-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie oznakowania poziomego ulic miasta Rzeszowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-38ec23ed-c0ba-4d58-85b1-109b18fb1278

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie oznakowania poziomego ulic miasta Rzeszowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38ec23ed-c0ba-4d58-85b1-109b18fb1278

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315523

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047338/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Wykonanie oznakowania poziomego ulic miasta Rzeszowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221659

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.25.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1478935,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oznakowania poziomego ulic miasta Rzeszowa.
Odnowa istniejącego i wykonanie nowego oznakowania poziomego wraz z wytyczeniem nowego oznakowania w granicach administracyjnych miasta Rzeszowa zgodnie ze zleceniem zamawiającego:
• oznakowanie cienkowarstwowe – 33 500 m2, gwarantowana ilość do wykonania przez Wykonawcę wynosi 30 000 m2
• oznakowanie grubowarstwowe w technologii chemoutwardzalnej od 10 m2 do 50 m2,
• usuwanie starego oznakowania poprzez frezowanie od 5 m2 do 200 m2,
• wytyczenie oznakowania od 5 m2 do 300 m2,
• wykonanie piktogramów z szablonami znaków oraz piktogramów z symbolami liter wchodzącymi w skład napisów z nazwami miast w technologii chemoutwardzalnej grubowarstwowej – gładkiej od 1 szt. do 3 szt.
zgodnie z wykazem ulic.
Podane w opisie przedmiotu zamówienia ilości prac są orientacyjne. Rzeczywiste ilości poszczególnych prac mogą być mniejsze lub większe od przewidywanych.
Przedmiotem są roboty mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa ruchu (art. 4 pkt 20 ustawy o drogach publicznych), dla których nie sporządza się dokumentacji projektowej, ani kosztorysu inwestorskiego, gdyż nie są one robotami budowlanymi w rozumieniu ustawy Prawo Budowlane.
Rozwiązania równoważne:
Tam, gdzie w SWZ, zostały wskazane normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza zaproponowanie rozwiązań równoważnych opisywanym pod warunkiem, że zagwarantują realizację prac zgodnie z założeniami w SWZ. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, Ogólna specyfikacja techniczna, wykaz ulic
2) projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

34922110-0 - Elementy szklane do znakowania dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1833081,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1889895 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1833081,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7712259264

7.3.3) Ulica: ul. Południowa 17/19

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1833081,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane