Budowa budynku szatni sportowej w technologii modułowej kontenerowej oraz piłkochwytu wraz z infrastrukturą techniczną przy boisku w Wiślicy.
GMINA SKOCZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315571
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315571/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 15:06
- Lokalizacja
- Skoczów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47eee42c-277f-48d8-abdf-aaad0be048cb
- Identyfikator
- 5482404967
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315571 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku szatni sportowej w technologii modułowej kontenerowej oraz piłkochwytu wraz z infrastrukturą techniczną przy boisku w Wiślicy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKOCZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182522
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Skoczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-430
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33/ 82 80 171
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.skoczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skoczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/skoczow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku szatni sportowej w technologii modułowej kontenerowej oraz piłkochwytu wraz z infrastrukturą techniczną przy boisku w Wiślicy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47eee42c-277f-48d8-abdf-aaad0be048cb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315571
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039579/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa nowego zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku w Wiślicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254869
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku szatni sportowej w technologii modułowej kontenerowej, opartej na konstrukcji stalowej szkieletowej wraz z infrastrukturą techniczną oraz budowa piłkochwytu pomiędzy istniejącym boiskiem a projektowanym budynkiem. Wymiary zewnętrzne budynku szatni sportowej: 14,64 x 6,06m.
Zamawiający wymaga wykonania fabrycznie nowych modułów warsztatowych (szkieletowych), spełniających parametry oraz rozwiązania konstrukcyjne określone w Opisie przedmiotu zamówienia i dokumentacji projektowej.
Budynek szatni wyposażony będzie w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, grzewczą c.o. i c.w.u. oraz instalację wentylacyjną (wentylacja nawiewno-wywiewna, wspomagana mechanicznie). Zewnętrzne odcinki wewnętrznej instalacji budynku szatni należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym.
Zamawiający wymaga udzielenia min. 36 miesięcy gwarancji i rękojmi na wykonane roboty, licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu umowy. Okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert zgodnie z rozdziałem XXVIII SWZ.
Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawców wizji lokalnej terenu inwestycji w celu zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia, w szczególności z warunkami dojazdu oraz możliwościami manewrowymi dla transportu elementów obiektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
44211110-6 - Baraki
45212230-7 - Instalowanie szatni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 7 ustawy Pzp.Zgodnie z dyspozycją tego artykułu, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta Przedsiębiorstwa Budowy Segmentów Sp. z o.o. 09-402 Płock; ul. Dębowa 2, wybór najkorzystniejszej oferty nastąpił 22.06.2026r. Podpisanie umowy wyznaczone zostało na dzień 02.07.2026r.
W dniu 29.06.2026r. Wykonawca przesłał pismo zawiadamiające o rezygnacji z podpisania umowy.
W związku z powyższym unieważnia się postępowanie w oparciu o art. 255 pkt 7 ustawy Pzp.
| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |