Przebudowa i remont pomieszczeń Domu Ludowego w Pilchowie
GMINA ZALESZANY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00315578
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315578/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-30 15:08
- Lokalizacja
- Zaleszany, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5856e856-760b-4723-85e3-4ab346ea3b3b
- Identyfikator
- 8652393981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315578 z dnia 2026-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont pomieszczeń Domu Ludowego w Pilchowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZALESZANY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409146
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 16
1.5.2.) Miejscowość: Zaleszany
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-415
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 158459420
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zaleszany.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaleszany.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5856e856-760b-4723-85e3-4ab346ea3b3b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont pomieszczeń Domu Ludowego w Pilchowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5856e856-760b-4723-85e3-4ab346ea3b3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315578
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052810/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa i remont pomieszczeń Domu Ludowego w Pilchowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie pn. ,, Przebudowa i remont pomieszczeń Domu Ludowego w Pilchowie” planowane jest do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Obszarów Wiejskich w ramach Programu: Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 – 2027 w ramach interwencji: I.13.1 WDR LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKM.272.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. „Przebudowa i remont pomieszczeń Domu Ludowego w Pilchowie”.
2. Adres i nazwa obiektu: Dom Ludowy w Pilchowie, ul. Floriańska 22, dz. nr 443/2, obr. Pilchów, gmina Zaleszany.
3. Opis stanu istniejącego:
1) istniejący budynek zlokalizowany jest na działce numer 443/2 w Pilchowie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. W budynku znajdują się pomieszczenia remizy OSP z dwoma garażami, sala zebrań wraz z zapleczem kuchennym i pomieszczeniami sanitarnym oraz pomieszczenie biblioteki wiejskiej;
2) w budynku od strony wschodniej znajdują się wejścia główne do budynku, zaś od strony południowej znajduje się wjazd główny, od strony zachodniej zaś znajduje się wejście do pomieszczenia gospodarczego, w którym zlokalizowano kotły grzewcze gazowe;
3) teren uzbrojony w sieć energetyczną i gazową oraz gminną sieć wodociągową. Nieczystości ciekłe odprowadzane do zbiornika szczelnego;
4) budynek Domu Ludowego wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. Ściany z cegły pełnej docieplone styropianem metodą lekką mokrą. Konstrukcja dachu drewniana krokwiowo-płatwiowa, budynek kryty blachą trapezową;
5) Z uwagi na zakres planowanych robót, pracami remontowymi objęte są wybrane pomieszczenia o łącznej powierzchni użytkowej ok. 490 m2;
6) Budynek Domu Ludowego wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, budynek dwukondygnacyjny niepodpiwniczony. Ściany z cegły pełnej docieplone styropianem metodą lekką mokrą. Konstrukcja dachu na części w postaci wiązarów stalowych oraz na części drewniana krokwiowo-płatwiowa, budynek kryty blachą trapezową.
7) pomieszczenia sanitarne wyłożone płytkami do wysokości 2,0m, na podłogach płytki gresowe. W pomieszczeniach komunikacyjnych i sali zebrań na ścianach mozaika na podłogach płytki gresowe. Pomieszczenia te są w złym stanie technicznym, wybrakowane i spękane okładziny ceramiczne, przybory sanitarne mocno zużyte. Stolarka wewnętrzna drzwiowa drewniana w złym stanie technicznym. Układ funkcjonalny nie spełnia obecnych warunków technicznych, budynek nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych.
4. Zakres robót budowalnych objęty przedmiotem zamówienia:
1)Wymiana stolarki,
2)Roboty w pomieszczeniach sanitarnych parteru,
3)Roboty w hallu i pomieszczeniu gospodarczym partery,
4)Roboty w pomieszczeniu garażu,
5)Roboty w magazynie OSP,
6)Roboty w komunikacji na parterze i sali zebrań,
7)Roboty w pomieszczeniach sanitarnych pietra,
8)Roboty w pomieszczeniu zaplecza kuchennego,
9)Wyposażenie, w tym w szczególności stoły, krzesła, zabudowa meblowa kuchenna wraz dostawa i montażem sprzętu AGD do zabudowy, wyposażenie łazienek,
10)Roboty demontażowe (instalacja c.o., instalacja gazu ziemnego, instalacja wod-kan.),
11)Roboty montażowe (instalacja c.o., instalacja gazu ziemnego, instalacja wod-kan., instalacja wentylacji mechanicznej),
12)Demontaże,
13)Rozbudowa rozdzielnic,
14)Zasilanie bram garażowych,
15)Instalacja kotłowni,
16)Instalacja elektryczna w toalecie dla niepełnosprawnych,
17)Instalacja oświetleniowa,
18)Instalacja gniazdowa i zasilanie wentylacji,
19)Pomiary i sprawdzenia,
20)Instalacje przyzywowe,
21)Instalacja klimatyzacji,
22)Instalacja elektryczna w pomieszczeniu gospodarczym na parterze,
23)Remont instalacji elektrycznej na piętrze.
24)opracowanie instrukcji ewakuacji na wypadek pożaru oraz wyposażenie budynku Domu Ludowego w wyposażenie p.poż., w szczególności w gaśnice.
Uwaga: Załączony do SWZ przedmiar robót nie zawiera tej pozycji, należy uwzględnić tą pozycję przy przygotowaniu oferty i tabeli cen elementów scalonych na wykonanie przedmiotu zamówienia.
25)Dostawa i montaż karniszy okiennych dopasowanych indywidualnie do szerokości okna - w ramach wynagrodzenia ryczałtowego Wykonawca zobowiązany jest do dostawy i montażu karniszy okiennych, występującego w obiekcie.
Uwaga: Załączony do SWZ przedmiar robót nie zawiera tej pozycji, należy uwzględnić tą pozycję przy przygotowaniu oferty i tabeli cen elementów scalonych na wykonanie przedmiotu zamówienia.
26)Dostawa dodatkowej lodówki (1 szt.) i piekarników pod zabudowę (2 szt.)
Uwaga: Załączony do SWZ przedmiar robót nie zawiera tej pozycji, należy uwzględnić tą pozycję przy przygotowaniu oferty i tabeli cen elementów scalonych na wykonanie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, niniejszej SWZ wraz z załącznikami, projekcie umowy oraz pomocniczo w przedmiarach robót stanowiących załącznik do SWZ. Do wyceny należy przyjąć pełny zakres robót wynikający z załączonej dokumentacji projektowej.
UWAGA! Załączone przedmiary robót są materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nim elementy robót wynikające z projektu lub SWZ nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45442100-8 - Roboty malarskie
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39221000-7 - Sprzęt kuchenny
45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
44621000-9 - Grzejniki i kotły grzewcze
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1020621,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1353000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1020621,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo Budowlane Jerzy Nalepa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8652007452
7.3.3) Ulica: Górka 10
7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola
7.3.5) Kod pocztowy: 37-450
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1020621,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji Przedmiotu Umowy wynosi 3 miesiące od dnia protokolarnego przekazania terenu budowy.| 2026-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |